В Польщі презентують книгу про братів Ярошів

20.02.2023 | Filed under: Публікації

У п’ятницю, 24 лютого, в місті Кальварія Зебжидовська (Республіка Польща) відбудеться презентація книги Збіґнєва Кохана та Моніки Рауш «Родом з Кальварії – Раймунд Ярош і Ян Ярош». В монографії розповідається про двох братів Ярошів, один з яких (Раймунд) був власником курорту Трускавець та президентом міста Дрогобича, а другий (Ян) – професором Гірничої Академії в Кракові, організатором закладу палеонтології в цій же академії та автором ряду статей на тему палеонтології і стратиграфії.

До видання книги спричинився і відомий дослідник Юзеф Грецький, завдяки якому монографія поповнилася цікавими документами, фотографіями, ілюстраціями, зокрема щодо генеалогічного дерева Ярошів.

Презентація монографії, котра вийшла у вадовіцькому видавництві «Grafikon» тиражем 360 примірників, проходитиме з ініціативи Товариства «Незалежні» в м. Кальварія Зебжидовська при підтримці органу місцевого самоврядування Кальварії. В зустрічі візьме участь онук Раймунда Яроша, син Романа Яроша актор Раймунд Ярош-молодший.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви