В середині липня УМХ відсвяткує чверть століття своєї діяльності

21.06.2019 | Filed under: Новини

В липні минає 25-річчя від дня, коли на теренах Галичини та України відродилася молодіжна християнська організація «Українська молодь Христові». В далекому 1994 році «УМХ» відродилася, наче Фенікс з попелу і розпочала активну духовно-просвітницьку роботу серед української молоді.

14 липня святкування 25-ліття УМХ відбудеться в курортному Трускавці. В цей день (неділя) о 12.00 пройде урочиста Свята Літургія в центральній греко-католицькій парафії Трускавця – церкві св. Миколая. А святкування з концертною програмою та шоу відбуватимуться на території церкви Покрови Пресвятої Богородиці з 18.00. У програмі – виступи співачки Лесі Горової, гуртів «Кана», «Мері», «Navigator», «Sofi Band», «Quo Vadis», шоу на ходулях від театру «Gloria».

(Переглядів 30 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви