В Трускавці народилася трійня

18.08.2011 | Filed under: Новини

За даними міського РАГСу, за перше півріччя цього року в Трускавці народилося 95 немовлят, померла 101 людина. Хоч в порівнянні з минулим роком спостерігається невеличкий спад народжуваності (у 2010 було 120 народжень і 120 смертей), відчувається позитивна тенденція. А 11 липня одна з трускавецьких сімей поповнилася трійнею – дві дівчинки і один хлопчик.

Імена для своїх дітей трускавчани уже вибирають більш менш звичні, особливо для хлопців. З дівчатами ще інколи фантазують – за перше півріччя у Трускавці зареєстровано одну Ассоль.

Зменшилася кількість шлюбів: 72 за шість місяців 2011 року проти 115 у першому півріччі минулого. Але поменшало і розлучень: 14 замість 38.

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви