В Уличному за кошти обласного бюджету постане пам’ятник воїнам УПА

16.11.2017 | Filed under: Новини

Пам’ятники загиблим воїнам УПА будуть встановлені коштом обласного бюджету в семи населених пунктах Львівщини, у тому числі в селі Уличне Дрогобицького району. Депутат Львівської обласної ради від Дрогобиччини Михайло Задорожний виступив із пропозицією профінансувати встановлення такого пам’ятника в Уличному за кошти обласного бюджету, і профільна комісія облради її підтримала.

Засідання комісії Львівської обласної ради з питань культури, духовного відродження проходило у вівторок, 14 листопада. Раніше планувалося, що пам’ятних хрестів в честь УПА буде встановлено 30, проте згодом їх кількість скоротили до семи. Замість пропозиції ГО “Громада та ініціатива” закупити хрести типу “мальтійський” вартістю до 10 тис. грн департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА виступив з пропозицією закупити значно дорожчі хрести орієнтовною вартістю 35 тис. грн. (у первинній редакції департамент ЛОДА взагалі хотів закуповувати хрести вартістю більше 100 тис. грн), інформують в прес-службі ГО «Громада та ініціатива».

Перекидку коштів у сумі 300 тис. грн з програми сприяння розвитку інформаційного простору на встановлення хрестів полеглим воякам УПА було здійснено лише 20 жовтня. Пам’ятні знаки в честь воїнів УПА в семи селах Львівщини мають бути встановлені до кінця поточного року.

(Переглядів 74 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви