В Уличному реконструювали пам’ятник Шевченку

24.10.2016 | Filed under: Новини

В Уличному до 25-річчя відкриття реконструювали пам’ятник Т. Шевченку. Про це інформує прес-служба Дрогобицької РДА. Урочистості пройшли в неділю, 23 жовтня, освячення відновленого пам’ятника провів місцевий парох о. Петро Сливка.

Вшанувати великого Кобзаря приїхали депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, керівник відділу культури та туризму Дрогобицької райдержадміністрації Надія Козар, депутат Дрогобицької районної ради Михайло Галик, священики, мешканці села.

Сільський голова Святослав Стефанків у своєму виступі подякував усім, хто брав участь у реконструкції пам’ятника та висловив сподівання, що він стане символом віри в перемогу та зародження нових ідей. Учні Уличненської школи та сільський хор «Підкарпаття» своїми виступами створили справжню атмосферу свята.

(Переглядів 69 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви