Виглядає на те, що влада Трускавця повністю хоче знищити комунальне радіо, проте поки що важко сказати, з якою метою це робиться. У четвер, 25 лютого, вперше за двадцять років існування трускавецького радіо, воно не вийшло в ефір. І то не всупереч якимось технічним причинам чи заборгованості перед Укртелекомом, а через прохання влади міста перед паном Знахоренком. Незважаючи на те, що Укртелеком справно отримує кошти за під’єднання до ефіру проводового радіо, керівник установи змушений був виконати доручення, яке отримав, можливо, силою телефонного права.
Як нам стало відомо, хоча директор КП “Трускавецьке радіомовлення” п. Світлана Марецька перебуває на лікарняному, передачі все ж готуються. Невихід в ефір міського радіо – це образа честі та гідності не тільки пані Марецької, а й пані Світлани Швадчак, яку люблять, цінують та поважають трускавчани за її сумлінну працю. Позбавлення трускавчан можливості слухати міське радіо можна розглядати і як втручання у внутрішню політику комунального підприємства, не кажучи вже про тиск на працівників, які від грудня не отримують зарплату.
Світлана Богданівна, яка перебуває у стані вагітності, не може отримати дозвіл на відпустку, а в неї є невикористаних біля 100 днів. “Після написання мною заяви на відпустку мені не надали якусь відповідь, а просто повернули цю заяву із різними зауваженнями”, повідомила для “ТВ” п. Марецька у телефонному режимі. Незважаючи на попередні домовленості і мером Русланом Козиром про те, що після відпустки Світлана Богданівна зразу ж піде в декрет на три роки, відпустку їй не дають, готуючи звільнення. Причина таких дій влади міста як мінімум дивна – в мерії не вірять у вагітність директора проводового радіо, а навіть поговорюють, що ніби лікарі можуть видати фіктивну довідку про вагітність. Формальна причина гонінь на п. Марецьку – невідповідність у документах ще з часів перетворення колишньої компанії ТРТ (трускавецьке радіо та телебачення) у КП “Редакція міського радіомовлення”. Дивує те, що шляхів як позбутися пані Марецької шукає і керуючий справами ТМР Олег Ковальчин, на захист якого у свій час ставала Світлана Богданівна (коли він заради збереження місця праці був змушений іти у декретну відпустку, а потім під нього створювалася структура ГГРЕС міська на противагу ГГРЕС ЗАТ “Трускавецькурорту”).
Важко в цій плутанині достеменно докопатися до істини, проте те, що у справі із вагітною жінкою міський голова Руслан Козир поступає явно не по-джентельменськи, є очевидним. Його вину пом’якшує тільки те, що він крутився у великому бізнесі, а там діють закони вовчої зграї, для яких нема поняття “вагітність” чи “порядність”.
ТОП коментованих за тиждень