Великі права маленької дитини

08.12.2016 | Filed under: Новини

Протягом XX століття сталося ряд подій, які надовго, а можливо і назавжди залишаться в пам’яті людства, в його історії. Однією з таких подій було прийняття 10 грудня 1948 р. в Парижі Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. Дата прийняття Загальної декларації щорічно відзначається у всьому світі, як Міжнародний день прав людини.

З 5 по 9 грудня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права з нагоди відзначення Дня прав людини.

В бібліотеці для дітей м. Трускавця працівники Бюро правової допомоги спільно з бібліотекарями провели правовий лабіринт “Великі права маленької дитини” з учнями СЗШ №3.

Провідний фахівець Трускавецького міського центру зайнятості Наталія Серняк, начальник служби у справах дітей Леся Дребот та головний спеціаліст Бюро правової допомоги Катерина Сех розповіли дітям про їхні права та обов’язки, провели вікторину.

Бібліотекарі оформили тематичну полицю “Правова абетка”.

Атмосфера, яка панувала під час проведення правового лабіринту була наповнена енергією, позитивом та активністю учнів.

Усі учасники акції відзначили позитивний характер таких зустрічей, цінність наданої учням актуальної правової інформації та висловили сподівання на продовження співпраці сторін.

Зіновія Мазур, завідувач бібліотекою для дітей м. Трускавця

(Переглядів 87 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви