Відбулася V ювілейна акція Всеукраїнського благодійного фонду “Серце до серця” в м. Трускавці

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

З ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» в рамках проведення V Всеукраїнської щорічної благодійної акції, яка спрямована на допомогу новонародженим дітям з різними вадами, у м. Трускавці  з 11 по 23 травня 2010 року було проведено ряд різноманітних заходів.

З 17 по 20 травня 2010р на відкритих ґрунтових кортах ДЮСК «Спортовець» проходив турнір «Відкрита першість з тенісу ДЮСК «Спортовець». А також 21-23 травня 2010 року на базі ДЮСК «Спортовець» пройшли змагання з волейболу серед дівчат 96-97 рр.

20 травня 2010 року біля музичної альтанки курортного парку відбувся благодійний концерт Народного дому для мешканців і гостей міста-курорту з конкурсною програмою для дітей.

До благодійної акції у м. Трускавці відділом у справах сім’ї молоді та спорту Трускавецької міської ради та Трускавецьким міським центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді було залучено 15 волонтерів із числа учнів старших класів загальноосвітніх шкіл міста. А саме: Федитник Катерина, Сіданич Тетяна, Климкович Любомира, Гриник Роксолана, Ліпова Анна, Бурлака Андрій, Павлічко Андрій, Кунцьо Леся, Данилів Христина, Костецька Мар’яна, Гудзан Яна, Олексин Тетяна, Аханченок Юлія, Кулинич Анжела, Яремчук Вікторія.

Волонтери отримали спеціально виготовлені і пронумеровані скриньки для збору грошей, а також ідентифікатори, закріплені печаткою та голограмою Фонду.

За час проведення акції у м. Трускавці волонтерами було зібрано 1569,52 грн. Найбільше коштів зібрано було волонтерами Сіданич Тетяною та Яремчук Вікторією

Збір коштів проводився і в міській лікарні, де сума благодійних внесків становить 300 грн. і в загальноосвітніх школах міста, де сума благодійних внесків становить 462,02 грн. Найбільше коштів серед установ освіти зібрано у ЗСШ № 3.

Усі кошти зібрані у скриньки та в міській лікарні, установах освіти, а саме 2331,54 грн., було перераховано через відділення ЗАТ «Кредобанк» у м. Трускавці на рахунок благодійного фонду «Серце до серця» на придбання медичного обладнання для лікування та реабілітації новонароджених дітей з різними вадами у заклади охорони здоров’я Львівської області.

V ювілейна благодійна акція «серце до серця» у м. Трускавці була проведена завдяки спільним зусиллям відділу у справах сім’ї молоді спорту, відділу освіти, відділу культури Трускавецької міської ради, Трускавецької міської лікарні, Трускавецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за сприянням приватного підприємця Володимира Павлишина.

Віра Ільницька,

директор  Трускавецького міського центру соціальних служб

(Переглядів 14 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви