Відновлюється курсування потяга «Дніпро-Трускавець»

20.07.2020 | Filed under: Новини

З 22 липня відновлюється курсування пасажирського поїзда «Дніпро-Трускавець». Потенційні відпочивальники матимуть додаткову можливість безпечно та комфортно прибути на лікування та відпочинок до курортної столиці України – Трускавця.

Відновлення курсування потяга з Дніпра стало можливим завдяки спільній роботі міської та обласної влади. Це питання піднімав на кожній зустрічі з очільником Львівської ОДА Максимом Козицьким депутат Львівської обласної ради від Трускавця, голова правління санаторно-готельного комплексу «Дніпро-Бескид» Олександр Чебаненко.

«Максим Зіновійович Козицький особисто при мені провів телефонну розмову з начальником «Укрзалізниці», а також піднімав питання відновлення поїздів до Трускавця в профільному міністерстві. Питання було вирішено позитивно. Вже з початку липня до нашого курорту курсує київський поїзд, а цього тижня відновлюється сполучення Трускавця з Дніпром», – коментує відновлення роботи потягу «Дніпро-Трускавець» Олександр Чебаненко. Є певний символізм у тому, що відновлення потягу з Дніпра відбулося завдяки діям очільника санаторію «Дніпро».

Як бачимо, спільна турбота обласного депутата Олександра Чебаненка та голови Львівської ОДА Максима Козицького про транспортне сполучення Трускавця з іншими регіонами держави дає позитивні результати.

Поїзд «Дніпро-Трускавець» наразі курсуватиме через день, перший виїзд з Дніпра – 21 липня. Виїзд з Дніпра о 14.26, до Трускавця прибуватиме о 11.07.  Потяг з Трускавця відправлятиметься о 12.43 в липні по парних числах, перший виїзд – 22 липня. Детальніша інформація у касах вокзалу та на сайті «Укрзалізниці».

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви