Відпочивальник занечистив криницю

24.05.2019 | Filed under: Новини

Прикра подія сталася наприкінці минулого тижня у Трускавці. Один з відпочивальників, який перебував на оздоровленні в трускавецькому санаторії, випадково впустив у криницю свій мобільний телефон (сучасний смартфон). Мова йде про колодязь, з якого беруть чисту джерельну воду чимало мешканців міста і відпочивальників – на вул. Городище, неподалік сан. «Батьківщина» та ресторану «Е-мое», з лівої сторони при дорозі на Орів відразу за потічком.

Спроби відпочивальника та його друзів витягнути з криниці мобільний пристрій успіхом не увінчалися. Так і залишився смартфон лежати на дні глибокої криниці. Оскільки телефон містить батарею зі шкідливими для довкілля елементами, то активісти закликають власників спеціальних магнітних пристроїв допомогти очистити криницю від шкідливого пристрою.

Досі вода з цього джерела вважалася однією з найкращих у Трускавці, не псувалася протягом кількох тижнів і мала добрі смакові властивості. Хочеться вірити, що так буде й надалі, а користувачі криниця будуть обережнішими при витягуванні води, яке здійснюється ручним способом за допомогою бляшаної кількалітрової банки, прикріпленої до довгої палиці.

(Переглядів 79 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу касира
  22.08.2019 | 14:40

  Запрошуємо на роботу касира в м. Трускавець! Вимоги: економічна освіта; відповідальність; чесність; уважність. Робота позмінна. Тел. 097-947-48-89 (Мар`яна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Запрошуємо на роботу (0)24 липня у Трускавці не буде води (0)

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви