Віктор Янукович: «Попри безвідповідальну поведінку опозиції влада робитиме все для розвитку України»

22.03.2013 | Filed under: Акценти

Незважаючи на безвідповідальну поведінку опозиції, влада й надалі робитиме все для подальшого розвитку України. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів. «Ми з вами несли, несемо і будемо нести відповідальність перед українським народом. Ми повинні протиставити безладу і безвідповідальності згуртовану роботу», – сказав Президент.

На переконання Віктора Януковича, проблемою також є те, що сьогодні «розірваний зв’язок виконавчої влади із законодавчою». «На жаль, чотири місяці Верховна Рада майже не працює… Ми будемо мати механізми впливу на покращення рівня економіки і життя людей у тому разі, якщо цей ланцюг буде працювати. На жаль, цей ланцюг розірваний», – зазначив Глава держави.

Президент повідомив, що до участі в сьогоднішньому засіданні Ради регіонів були запрошені представники всіх політичних сил, однак з опозиції ніхто не прийшов. «На жаль, представників опозиції немає на цьому засіданні. Це також один із поганих факторів, який каже про те, що байдужість до тих проблем, які є в країні, присутня, і наші заклики до конструктивної роботи поки що не почуті», – додав В.Янукович.

Президент сказав, що влада не буде «перекладати недоліки, які є в роботі, на будь-кого» і водночас зазначив, що нині у країні спостерігається ситуація, «коли дехто радіє, коли щось не вдається вирішити». «Коли є світова криза, коли є проблеми в нашій країні, коли сьогодні всі, хто несе відповідальність, як кажуть, тягнуть цю лямку, і трудові колективи, і підприємства, – а великі політичні вожді піднялись над цією проблемою і пальцем показують, які ми робимо помилки», – зазначив Глава держави.

Віктор Янукович наголосив, що сьогодні головним завданням є не боротьба за владу, а розвиток вітчизняної економіки. «Сьогодні боротьба за те, як рятувати країну від світової кризи. І заради цього, – ви подивіться, що відбувається у світі, – всі об’єднуються, політики всіх рівнів. Тому я вірю в те, що колись в Україні буде і конструктивна опозиція, і ефективна влада, але ми повинні над цим цивілізовано працювати і не наступати на горло один одному, а разом сідати і думати, як краще це зробити, як краще будувати нашу країну, як разом бачити завтрашній день», – додав Президент.

Прес-служба Президента України

(Переглядів 113 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви