Віктор Янукович: «Попри безвідповідальну поведінку опозиції влада робитиме все для розвитку України»

22.03.2013 | Filed under: Акценти

Незважаючи на безвідповідальну поведінку опозиції, влада й надалі робитиме все для подальшого розвитку України. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на засіданні Ради регіонів. «Ми з вами несли, несемо і будемо нести відповідальність перед українським народом. Ми повинні протиставити безладу і безвідповідальності згуртовану роботу», – сказав Президент.

На переконання Віктора Януковича, проблемою також є те, що сьогодні «розірваний зв’язок виконавчої влади із законодавчою». «На жаль, чотири місяці Верховна Рада майже не працює… Ми будемо мати механізми впливу на покращення рівня економіки і життя людей у тому разі, якщо цей ланцюг буде працювати. На жаль, цей ланцюг розірваний», – зазначив Глава держави.

Президент повідомив, що до участі в сьогоднішньому засіданні Ради регіонів були запрошені представники всіх політичних сил, однак з опозиції ніхто не прийшов. «На жаль, представників опозиції немає на цьому засіданні. Це також один із поганих факторів, який каже про те, що байдужість до тих проблем, які є в країні, присутня, і наші заклики до конструктивної роботи поки що не почуті», – додав В.Янукович.

Президент сказав, що влада не буде «перекладати недоліки, які є в роботі, на будь-кого» і водночас зазначив, що нині у країні спостерігається ситуація, «коли дехто радіє, коли щось не вдається вирішити». «Коли є світова криза, коли є проблеми в нашій країні, коли сьогодні всі, хто несе відповідальність, як кажуть, тягнуть цю лямку, і трудові колективи, і підприємства, – а великі політичні вожді піднялись над цією проблемою і пальцем показують, які ми робимо помилки», – зазначив Глава держави.

Віктор Янукович наголосив, що сьогодні головним завданням є не боротьба за владу, а розвиток вітчизняної економіки. «Сьогодні боротьба за те, як рятувати країну від світової кризи. І заради цього, – ви подивіться, що відбувається у світі, – всі об’єднуються, політики всіх рівнів. Тому я вірю в те, що колись в Україні буде і конструктивна опозиція, і ефективна влада, але ми повинні над цим цивілізовано працювати і не наступати на горло один одному, а разом сідати і думати, як краще це зробити, як краще будувати нашу країну, як разом бачити завтрашній день», – додав Президент.

Прес-служба Президента України

(Переглядів 113 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви