«Віра батьків – найцінніший скарб»

11.09.2013 | Filed under: Новини

Велопроща під таким гаслом пройде цієї суботи, 14 вересня, з нагоди 1025-річчя Хрещення України-Руси, Року Віри та Дня батька. Її організаторами виступили Комісія у справах родини СДЄ УГКЦ та Дрогобицький і Трускавецький деканати Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Проща розпочнеться о 9.00 у Трускавці, проходитиме через Дрогобич і завершиться в Грушеві – відпустовому місці єпархії. Детальну програму прощі вміщуємо додатково на картинці.

Натомість у п’ятницю, 13 вересня, у Трускавці відбудеться загальноміський велопробіг, присвячений Дню фізичної культури та спорту, Року видатного діяча української національної фізичної культури Івана Боберського. Учасники велопробігу проїдуть на роверах від церкви св. Миколая вулицями Стебницькою, Мазепи, Дрогобицькою, а фінішують на площі Незалежності. Початок заходу – о 15.00. А вже о 15.30 год. на центральній сцені міста-курорту розпочнуться показові виступи вихованців спортивних секцій ДЮСК «Спортовець», гуртків БУТ, вихованців ФСТ «Cпартак», циркової студії «Каскад».

(Переглядів 79 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви