Віруючі сказали: «Гидота не пройде!»

03.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

У неділю, 29 березня, трускавчани взяли участь в акції протесту проти запланованого на Страсну п’ятницю гей-параду в Івано-Франківську. Участь також взяли віруючі інших міст, зокрема Дрогобича та Самбора.

Збиралися віруючі греко-католики після першої ранкової недільної Служби Божої біля церкви Різдва Христового у Дрогобичі, там на них очікувало декілька містких автобусів.

Організатором маніфестації виступив Комітет за збереження християнської спадщини „Покров Богородиці”. У довжелезній колоні Івано-Франківськом йшли сестри контемплятивного монастиря з Брюхович та Тисмениці, єпископи, священики та монахи, віруючі західного регіону. Ходою вони прямували від драмтеатру імені Івана Франка вулицею Незалежності до Вічевого Майдану, далі вулицею Галицькою, площею Ринок, вулицями долучалися небайдужі івано-франківці.

Організатори наголошували, що ця маніфестація – жива відповідь на лист-звернення ЛГБТ (лесбійок, геїв, бісексуалістів, трансгендерів) до президента України від 3.03.2010 року та запланований ними гей-парад. За інформацією організаторів маніфестації, 3 березня до новообраного президента В.Ф. Януковича звернулися представники 25-ти гей-лесбійських і ток званих благодійних організацій та вимагали «забезпечення в Україні повної громадянської рівності для ЛГБТ (лесбіянок, геїв, бісексуалістів і трансгендерів), перш за все, шляхом прийняття комплексного антидискримінаційного законодавства і легалізації існуючих одностатевих сімей».

Комітет поставив вимогу, щоб в Україні якнайшвидше були прийняті чотири охоронні закони:

Закон про охорону дітей, молоді і сім’ї від пропаганди гомосексуалізму. Цей закон має вводитися, насамперед, у сфері політики, освіти, культури, охорони здоров’я, мас-медіа.

Закон проти так званого реєстрованого партнерства. Йдеться про закон, який забороняє ставити стосунки двох збочених людей однієї статі на один рівень з нормальною сім’єю.

Закон про заборону переслідування за так звану гомофобію. Термін «гомофобія» є обманом, щоб захищати злочинців і карати жертви, які обороняють себе перед ними.

Закон про заборону усиновлення дітей гомосексуалістами. Геї неспроможні здорово і морально виховати майбутнє покоління. Бідні діти стають жертвами цієї групи збоченців.

Копію вимог учасники маніфестації надіслали Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу та народним депутатам України. Відеосюжет по даній темі можна переглянути на http://video.community.org.ua/ua/video/index.php/article/.52/

Василь Кирилич, спеціально для «Трускавецького вісника»

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви