Вісті з Борислава

21.02.2011 | Filed under: Новини

–          17 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Бориславської міської ради. На засіданні розглянуто 31 питання, по яких прийняті відповідні рішення: Про стан розгляду звернень громадян та стан діловодства у Бориславській міській раді та її виконавчих органах у 2010 р.; Про схвалення перспективної схеми теплопостачання міста Борислава на 2011-2015 рр.; Про погодження Програми створення, стимулювання та підтримки діяльності об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) у місті Бориславі на 2011р.; Про утворення комісії для виявлення творів, які містять пропаганду війни, насилля, жорстокості, національної ворожнечі або ненависті та недопущення розповсюдження порнографії і підбурювання до вчинення злочинів; Про затвердження Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та її посадового складу; Про затвердження Положення про Бориславську міську евакуаційну комісію та чисельний склад і перелік посад на яких особи, що їх займають, входять до складу комісії; Про схвалення Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища м. Борислава та смт. Східниці на 2011-2015 рр. Розглядалися також питання щодо призначення субсидій окремим мешканцям міста, надання соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, звільнення дітей з малозабезпечених сімей від оплати за харчування та ін.

–          Рішенням виконавчого комітету Бориславської міської ради від 17.02.2011 р. проведено державну реєстрацію установчих документів Бориславського міського громадського об’єднання «Віче Борислава». Голова організації – Пиріг Ігор Іванович, юридична адреса – м. Борислав, вул. Раточинська, 96. Мета діяльності – сприяння формуванню громадянського суспільства, об’єднання та захист спільних громадянських, економічних та соціальних інтересів українців міста Борислава, задоволення їх культурних, освітніх, мовних, інформаційних та інших запитів і потреб, збереження та поширення українських культурних традицій та цінностей.

–          Борислав має давні спортивні традиції. Представники міста успішно захищали його честь на змаганнях різного рівня. 18 спортсменів входили до складу збірних команд України з акробатики, волейболу, боксу, легкої атлетики, футболу, стрільби з лука, жіночого боксу. Поповнила цей список юна бориславка Ольга Устай.  Вона навчалася в гімназії, а зараз поєднує навчання та тренування в Харківському вищому училищі фізичної культури та спорту на відділенні настільного тенісу – найпрестижнішому закладі з цього виду спорту. Тренується Ольга під керівництвом Людмили Гапанової – тренера збірної жіночої команди Україні на Олімпійських іграх в Пекіні. Цього року юна 14-річна спортсменка перемогла на першості Харківської області і потрапила в збірну Харківської області на дорослий чемпіонат України. На черзі серйозний міжнародний турнір у складі збірної України в місті Бухаресті. За даними рейтингу Федерації настільного тенісу України, Ольга Устай вже потрапила до 100 кращих тенісистів країни, у першому списку якого налічується 300 спортсменів.

Відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради

(Переглядів 31 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви