Вісті з ЗАТ «Трускавецькурорт»

15.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Проведено толоку в міському парку. З ініціативи голови Наглядової ради ЗАТ «Трускавецькурорт» Павла Якубенка, з 12 по 16 квітня проводиться загальнотовариська толока в І санітарній зоні, тобто в курортному парку. Прибирається сухе листя, обламані гілки, ввечері стоять на узбіччях великі мішки, заповнені сміттям та купи самого сміття. Територія трускавецького родовища мінеральних вод є основою благополуччя курорту, вважають у ЗАТі, тому і вирішили провести таке добре діло.

Нагороджено кращих працівників. На зборах акціонерів ЗАТ «Трускавецькурорт», які відбулися минулого тижня, дипломами за кращі фінансові показники за 2009 рік були нагороджені керівники санаторіїв «Алмаз» Андріан Драновський та «Янтар» Оксана Іваницька, а також директор дієтичної їдальні «Веселка» Ігор Снятинський та керівник БОЛ «Медичний центр № 3» Фірас Арменазі. Нагороджено грамотами і кращих керівників (за підсумками роботи в 2009 році): головного лікаря санаторію «Рубін» Антона Левицького, який в ці дні відзначає своє 60-ліття, головного бухгалтера ЗАТу Тетяну Іоніну, директора філії «Трускавецькурорт теплоенерго» Івана Федищіва та директора ПК імені Шевченка Михайла Кіселичника.

Відбулося ряд кадрових змін. Директором з комерційних питань замість Олександра Дунайського буде його колишній заступник Олександр Наймушин, а директором з економіки та фінансів став Орест Бродович (був Олег Мельнік). Новим керівником відділу кадрів ЗАТ «Трускавецькурорт» призначено Анатолія Ковальчука. Вакантною залишається посада директора із загальних питань після звільнення Жоро дос Сантос Рібейро, в. о. призначено начальника відділу обслуговування Тетяну Яруш. Головою ревізійної комісії товариства став Вадим Печніков.

За матеріалами газети «Трускавецькурорт»

(Переглядів 139 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви