Вісті з ЗАТ «Трускавецькурорт»

15.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Проведено толоку в міському парку. З ініціативи голови Наглядової ради ЗАТ «Трускавецькурорт» Павла Якубенка, з 12 по 16 квітня проводиться загальнотовариська толока в І санітарній зоні, тобто в курортному парку. Прибирається сухе листя, обламані гілки, ввечері стоять на узбіччях великі мішки, заповнені сміттям та купи самого сміття. Територія трускавецького родовища мінеральних вод є основою благополуччя курорту, вважають у ЗАТі, тому і вирішили провести таке добре діло.

Нагороджено кращих працівників. На зборах акціонерів ЗАТ «Трускавецькурорт», які відбулися минулого тижня, дипломами за кращі фінансові показники за 2009 рік були нагороджені керівники санаторіїв «Алмаз» Андріан Драновський та «Янтар» Оксана Іваницька, а також директор дієтичної їдальні «Веселка» Ігор Снятинський та керівник БОЛ «Медичний центр № 3» Фірас Арменазі. Нагороджено грамотами і кращих керівників (за підсумками роботи в 2009 році): головного лікаря санаторію «Рубін» Антона Левицького, який в ці дні відзначає своє 60-ліття, головного бухгалтера ЗАТу Тетяну Іоніну, директора філії «Трускавецькурорт теплоенерго» Івана Федищіва та директора ПК імені Шевченка Михайла Кіселичника.

Відбулося ряд кадрових змін. Директором з комерційних питань замість Олександра Дунайського буде його колишній заступник Олександр Наймушин, а директором з економіки та фінансів став Орест Бродович (був Олег Мельнік). Новим керівником відділу кадрів ЗАТ «Трускавецькурорт» призначено Анатолія Ковальчука. Вакантною залишається посада директора із загальних питань після звільнення Жоро дос Сантос Рібейро, в. о. призначено начальника відділу обслуговування Тетяну Яруш. Головою ревізійної комісії товариства став Вадим Печніков.

За матеріалами газети «Трускавецькурорт»

(Переглядів 139 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 9 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви