Войцєх Фарбанєц: «Надіюся, що співпраця триватиме й надалі»

15.10.2020 | Filed under: Публікації

Про співпрацю Трускавця та польської ґміни Риманув розповідає бургомістр польського міста і гміни Риманув Войцєх Фарбанєц.

– Трускавець та Риманув Здруй поєднує те, що обидва наші міста є курортами. Тіснішою наша співпраця стала в 2016 році, коли зі спільної ініціативи міського голови Трускавця Андрія Кульчинського та Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» була підписана чотиристороння Угода про партнерство і співпрацю між Риманувом, Сяноцьким повітом, Старосамбірським районом та Трускавцем.

Від того часу пройшло чотири роки, і за цей період відбулося чимало подій, які зміцнили нашу дружбу, довели, що міжнародна співпраця – це обопільний взаємовигідний процес направлений на популяризацію наших курортів. Найбільший акцент був зроблений на обміні дитячими групами. Адже для дітей закордонні поїздки залишають незабутні враження, діти знаходять нових друзів, у них з’являється додаткова мотивація для розвитку і вивчення мов. Наші діти з Риманува їздили до Трускавця, трускавецькі приїжджали до нас, і враження в усіх були якнайкращими. Так і формуються дружні стосунки між людьми, містами, народами, державами.

Попереду було багато планів та перспектив і в лютому цього року, за місяць перед початком карантину, делегація з Риманува взяла участь у 2-му Східноєвропейському Форумі гостинності та курортології «Кришталевий Лотос» в Трускавці, на якому разом з іншими міськими очільниками з України, Польщі, Угорщини та Словаччини ми підписали попередню угоду про створення Асоціації міст Карпатського регіону Європи. Також, спільно з Андрієм Кульчинським та іншими мерами європейських міст були обговорені перспективи тіснішого партнерства.

Окремо б хотів описати свої враження про Трускавець. Це гарне і затишне містечко, яке я завжди з радістю відвідую. Люблю прогулюватися його вуличками, люблю спілкуватися зі своїми українськими друзями, мені подобається, що місто динамічно розвивається, перетворюється в сучасний курорт. Дуже імпонує, що Трускавець стає все більш популярним для громадян Польщі і з метою їх зацікавлення саме тут був заснований і вже три роки поспіль проводиться Фестиваль польської та української культури. Тут завжди раді гостям.

В Римануві ми також завжди з радістю приймаємо наших колег з Трускавця. Я маю щире сподівання, що карантин якнайшвидше закінчиться і попереду у наших стосунках буде ще більше приязні і ще більше спільних та взаємовигідних проектів. Знаю, що незабаром в Україні вибори до місцевих рад та переконаний, що після цього народного волевиявлення наша дружба і партнерство будуть такими ж щирими і конструктивними, – каже бургомістр ґміни Риманув (Республіка Польща) Войцєх Фарбанєц.

Газета «Трускавецький вісник»

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви