Вшанування пам’яті голови Української Головної Визвольної ради (УГВР) Кирила Осьмака

23.11.2010 | Filed under: Анонс

Історико-просвітницька громадська організація «Сумління» повідомляє, що 27 листопада в с. Орів Сколівського району в сільському клубі відбудуться заходи вшанування пам’яті голови Української Головної Визвольної ради (УГВР) Кирила Осьмака. Кирило Осьмак був поранений в боях власне неподалік с. Орів, а переховувався в с. Дорожів на Дрогобиччині, згодом був заарештований большевиками та ув’язнений.

Початок заходу – о 13.00. У програмі:

1.            Прем’єра вистави про Голову Української Головної Визвольної ради (УГВР) Кирила Осьмака за книгою Дмитра Павличка.

2.            Виступ церковного хору с. Орів.

3.            Концертна програма академічного хору «Бескид» Дрогобицького державного педагогічного університету.

ГО «Сумління» принагідно висловлює вдячність Президенту санаторію «Карпати» (м. Трускавець) Леву Ярославовичу Грицаку за сприяння заходам та забезпечення транспортом. На горі Бренів (там знаходяться братська могила та каплиця) коштами  санаторію «Карпати» встановлено пам’ятну таблицю про перебування К. Осьмака на наших теренах.

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви