Випускники не вживатимуть алкоголю?

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В найближчу п’явицю у школах міста пройде свято Останнього Дзвоника (початок о 9.00), а в суботу буде випускний. Заступник міського голови Ярослав Чистогорський попросив координувати роботу відділу освіти ТМР з батьківськими комітетами, а також з МВ УМВСУ як щодо забезпечення правопорядку під час ходи випускників (свято розпочнеться на центральній площі в суботу о 15.00), так і після неї. Про це йшлося на щотижневій нараді в мерії. Між іншим гостро постало питання продажу алкоголю після 22.00, рішення про це прийняв виконком. Як повідомив міський голова, прокуратура це рішення опротестувала, але воно залишається чинним, питання розглядалося і на виконкомі, який даний протест прокурора і не задовольнив,і не відхилив. Проте таке рішення дало певний ефект, очевидці стверджують, що п’яних поблизу автозаправок поменшало.

Якщо завідуючий відділом з питань прав споживачів В’ячеслав Умнов стверджує, що продаж алкогольних напоїв після 22.00 проводиться лише на деяких автозаправках і то довіреним особам, то в начальника відділу освіти ТМР з цього приводу зовсім інша думка, прямо протилежна. Ореста Павловича підтримав і головний міліціонер Трускавця Андрій Білас, який доповів, що є задокументовані факти продажу алкоголю в магазинах Трускавця і в нічний час.

Таким чином питання залишається відкритим і, швидше за все, випускники трускавецьких шкіл і цього року не обійдуться тільки безалкогольними напоями.

Власна інформація (підготував В. Ключак)

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви