Я проти відключення телеканалу ТВі – Ігор Курус

10.09.2012 | Filed under: Новини

В Україні розпочалася Всеукраїнська акція протесту на захист каналу ТВІ, у 18 містах України відбулися мітинги на його підтримку. «Такий масовий у спротив у суспільстві викликали ганебні методи, якими влада намагається тиснути на ТВІ», – заявив кандидат в Народні депутати у виборчому окрузі №121 Ігор Курус. 

– Частина кабельних операторів вимкнули канал зі своїх мереж. У такий спосіб режим Януковича намагається нейтралізувати вплив чи не єдиного опозиційного каналу в країні, тим самим демонструючи свою слабкість, – наголосив головний редактор тижневика «Каменярі».

– Звертаюсь до членів Національної ради та керівників кабельних мереж з вимогою припинити переслідування телеканалу ТВІ. Звертаю Вашу увагу, що практика подібних переслідувань закінчується поразкою влади. Згадайте радіо “Континент” у 2000 році, 5 канал у 2004 році. Нам тоді вдалося відстояти свободу слова в Україні, а політики, які намагалися встановити контроль над засобами масової інформації пішли в небуття. Україна підійшла до критичної межі, – вважає Ігор Курус. – Переконаний, що суспільство повинне захистити своє право на отримання і поширення достовірної інформації. Бо незалежні ЗМІ є важливою складовою демократичного суспільства.

Прес-служба Ігоря Куруса

(Переглядів 51 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви