Я вірю в Україну!

19.03.2019 | Filed under: Публікації

Перемога будь-якого кандидата на пост Президента України буде новим шансом для України. Саме так потрібно ставитися до виборів. І вірити, що обов’язково втілюватиметься в життя новий курс, нова соціальна доктрина, нова стратегія миру та безпеки. Незалежно від прізвища людини, котра очолить країну в травні 2019.

Вибори втомлюють, передвиборча гонка розсварює друзів і задіює цинічні, часом жахливі методи. Але в неї є величезний плюс – ми пізнаємо своїх ближніх. Брата чи сестру, дружину чи співробітника, начальника чи сусіда, однокурсника чи працівника з сусіднього кабінету. В розмовах із ними ми відкриваємо не лише себе, але і їх. Ми бачимо їхні приховані бажання, жахаємося їхнього невігластва у деяких питаннях, змінюємо в глибині свого серця ставлення до них. І це є наше дорослішання, на яке ми приречені впродовж всього свідомого життя.

А ще вибори – це величезне дежавю. Відкриті листи інтелігенції чи вірнопіддані заявки про підтримку провладного кандидата – це все було, і то не раз. Намагання задіяти грубу силу і шляхом дестабілізації привернути увагу – це також було. Не кажучи вже про обличчя політиків, котрі на кожних виборах мерехтять одні й ті ж, немов задня сторона гральних карт.

Можна зрозуміти істерику окремих політиків, бо ці вибори для них – останній шанс. Можна зрозуміти гіперактивність деяких штабістів – вислужуються. Можна поспівчувати блогерам – після виборів їм треба буде відновлювати довіру до себе та своїх слів. Можна поспівчувати держслужбовцям – час від часу їм доводиться бути гарматним м`ясом без їхньої волі. Але не можна забувати, що доля України – в наших руках. І те, куди поверне більшість, стане тим напрямком, куди йтиме вся держава, і ми разом з нею.

Я вірю в Україну! Це не просто лозунг. Це впевненість у завтрашньому дні. Впевненість у тому, що найгірше позаду, хоч легко не буде. Впевненість, що багато що залежить від мене, тому пасивність – це для слабких. Впевненість, що гордитися і зараз є чим, і ще більше буде чим. Головний ворог – не окремі політики, кандидати чи партії, і навіть не Путін, а внутрішня апатія і стан безсилля.

Перемога будь-якого кандидата на пост Президента України буде новим шансом для України. Незалежно від прізвищ. Ми змусимо його бути достойним президентом, в іншому випадку він стане посміховиськом. Ми змусимо його бути нашим реальним представником, інакше відкотимося на кілька років чи десятиліть в історичному поступі. Ми мусимо навколо нього чи неї об`єднатися. І контролювати – в тому числі через парламентські вибори та всі інші наявні для цього механізми та ресурси.

А що буде, як залишиться Порошенко? А що буде, як стане Тимошенко? Чи Зеленський, Гриценко, Бойко, Кошулинський, Смешко чи будь-хто інший зі списку 39-ти? Нічого не буде, буде черговий виток по спіралі. Чи вверх чи вниз – це вже інше питання, але в будь-якому випадку після виборів вже не буде так, як було до. Це точно.

Будуть кадрові зміни. Хтось піде на підвищення, хтось емігруватиме, хтось винирне з небуття, а хтось кане в нього. Будуть перетасовки на рівні країни, області, міста. Будуть потасовки за краще місце під сонцем. Буде те ж, що й було досі. Бо немає нічого нового під сонцем (місяцем). І так вже впродовж віків.

Я вірю в Україну! Повторюю це, наче мантру, хоча зазвичай віддаю перевагу усвідомленим чи містичним молитвам, а не мантрам. Усвідомлюючи, що не всі сприймають це гасло, асоціюючи його виключно з кандидаткою Юлією Тимошенко, хочу переконати максимальну кількість друзів та знайомих, що це – не тільки виборчий салоган, а життєвий принцип. Фундаментальний і обнадійливий. Твердий і непохитний. Як кремінь або сталь.

Перемога будь-якого кандидата на пост Президента України буде новим шансом для України. Шансом відродитися, як Фенікс з попелу, шансом змінюватися та зміцнюватися на подив та заздрість іншим. Україна – це той Атлант, який ще розправить свої плечі. Україна – це той скарб, ціни якого ми не усвідомлюємо і граємося ним, наче малі діти. Україна – це не лише героїчне минуле, непросте сьогодення, але й успішне та щасливе майбутнє. Світле та радісне, впевнене та сповнене насиченості.

Я вірю в Україну! І хочу цією вірою заразити вас!

Володимир Ключак, фото з мережі Інтернет

(Переглядів 82 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви