Технопарк і сміттєпереробний завод: нові можливості для розвитку Дрогобиччини

19.07.2019 | Filed under: Публікації

Стебницьким калійним комбінатом зацікавився інвестор. На цьому підприємстві він має намір облаштувати технопарк. А це нові можливості для розвитку території і робочі місця для людей. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я з 2016 року, кандидат у народні депутати у 121 окрузі із центром у Дрогобичі – Ілик Роман.

«В нас є інвестор, який зацікавлений в тому, щоб створювати технопарк. І я розумію, і знаю, як це можна зробити. Залучивши кілька міністерств і центральну владу можна вийти на гарний проект і дати для міста, яке сьогодні в доволі депресивному стані, – друге дихання. Новий інвестор зацікавлений в тому, щоб розвивати підприємство. Бо той, що дотепер – не розвиває його, не робить жодних кроків, ні з точки зору інвестиційних зобов’язань, які взяв на себе, ні з точки зору створення робочого місця, хоча би одного нового. В розвитку підприємства він також не зацікавлений. А тут є чіткий проект і план дій»,  – розповідає Ілик Роман.

Для того, щоб цей проект можна було реалізувати і він став успішним, – нинішній власник повинен передати його зацікавленому інвестору. «Я переконаний, що їм вдасться домовитися і, коли комбінат перейде власність іншої компанії – буде реально реалізований успішний проект», – зазначає Ілик Роман.

Ще одна можливість для розвитку Дрогобиччини – сучасний сміттєпереробний завод. Ілик Роман обіцяє допомогти інвесторам подолати корупційні схеми, бо саме вони завжди були перешкодою для будівництва такого комплексу.

«Будучи депутатом у 2013 році, я намагався братися за цю ініціативу. Тоді був закордонний інвестор, який мав намір побудувати сміттєпереробний завод. Я збирав мерів всіх міст, голову районної ради, ми це обговорювали. Ми навіть підписали меморандум про спільні дії. Виникли тільки питання локації, де буде знаходитися завод і обсяги сміття, які будуть переробляти. Від цього залежала проектна документація і як ми бачимо розвиток. Інвестор з-за кордону був готовий інвестувати в цей проект на 90%. В окремих випадках була присутня корупційна складова, яка не дала можливості реалізувати цей задум».

Ілик Роман зауважує, що зараз інший час та влада, тому є усі можливості залучити нового інвестора для побудови смітєпереробного заводу у регіоні: «В мене є надія, адже зараз вже не режим Януковича, а в рамках демократичних процесів, які маємо в Україні ми разом з громадськістю витягнемо це питання максимально на поверхню. Буде прозорий, зрозумілий рівень обговорення, в якому братимуть участь люди».

Кандидат у народні депутати зауважує, що сьогодні сміття належним чином не вивозять з жодного міста та села. Це створює екологічні проблеми на місцях, які також треба вирішувати. «Треба визначитися, хто в цьому проекті бере участь – чи всі міста і села району, чи якісь окремі. Якщо це міні-завод, то це окупність 10-12 років. Якщо це потужний великий завод, який закриває проблеми всіх міст і довколишніх сіл, то окупність 5-6 років. Це абсолютно реально зробити!», – стверджує він.

Ще одна екологічна проблема краю, що потребує комплексного вирішення – загазованість Борислава та витоки нафти. Ця ситуація, зі слів Ілика Романа, потребує державної підтримки, бо без сприяння центральної влади місто з проблемою самотужки не впорається.

Нагадаємо, Роман Ілик – кандидат в депутати до Верховної Ради України, балотується від рідного 121 виборчого округу: міста Дрогобич, Борислав, Стебник, Східниця, Трускавець та Дрогобицький район.

Валерія Ворончук

(Переглядів 7 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви