Як і очікувалось, проти Романа Ілика як одного із головних лідерів перегонів застосовують чорні політичні технології

16.07.2019 | Filed under: Публікації

Кандидат у народні депутати у 121 окрузі Роман Ілик подавав до суду через наклепи, які активно поширюють у медіа. Брудна кампанія, про яку вже попереджав штаб кандидата, набирає обертів. Йдеться про серію замовних статей на місцевих та регіональних сайтах і в соціальних мережах.

Зокрема, такі замовні матеріали раптово з’явились та поширювались в інформаційних виданнях «Варіанти», «Дрогобич Інфо» та «Фарм Мафія», де йдеться про те, що начебто Нацполіція розслідує факти корупційних зловживань Романа Ілика, коли він працював на посаді Заступника Міністра охорони здоров’я України.

Ця неправдива інформація – вигадка, адже працюючи у Міністерстві охорони здоров’я Роман Ілик, згідно зі своїми посадовими і функціональними обов’язками, ніколи не мав жодного відношення до будь-яких тендерів, які проводилися у Міністерстві, зокрема і у сфері будівництва. У його компетенції був напрямок трансформації ринку лікарських засобів та національної програми «Доступні ліки».

Більше того, саме Міністерство охорони здоров’я ініціювало звернення до правоохоронців дізнавшись про порушення, що мали місце в діяльності одного з державних підприємств МОЗ.

 «Що цікаво, до мене ніхто з журналістів жодного разу навіть не звернувся за коментарем. Ось так попав в історію, до якої не маю жодного відношення. Маловідомі інтернет-видання розмістили неправдиві, замовні статті. Завершаться виборчі перегони і цей наклеп так само миттєво зникне, як і з‘явився», – зазначає Роман Ілик.

Інші закиди опонентів стосуються нібито завищення ціни при закупівлі Міністерством ліків та вакцин за кордоном.

Нагадаємо, що Роман Ілик за ці напрямки роботи Міністерства взагалі ніколи не відповідав. «Ми є свідками того, як напередодні виборів раптово оживають наче привиди «мертві», маловідомі сайти, які роками не оновлювалися та починають цілеспрямовано працювати проти рейтингового кандидата», – додав Роман Ілик.

Відтак кандидат у народні депутати України Роман Ілик звернувся до суду та правоохоронців для захисту своїх порушених прав.

Валерія Ворончук

(Переглядів 8 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви