Яна Микитин – третя в Україні серед дітей

01.09.2014 | Filed under: Новини

З 24 по 29 серпня в Ірпіні під Києвом пройшов Український тенісний тур – УТТ. Цей тенісний турнір найвищої категорії А серед наймолодших спортсменів до 10 років фактично прирівнюється до Чемпіонату України в цій віковій категорії. Тож на змагання з’їхалися юні спортсмени зі всієї України – більше 40 хлопчиків та 32 дівчинки.

Трускавець на турнірі представляла вихованка відділення тенісу ДЮСК «Спортовець» Яна Микитин (тренер Ігор Микитин). До речі, саме через участь у цих змаганнях Яна не змогла бути присутньою на урочистостях до Дня незалежності України, де їй мали вручити стипендію міського голови. Та, сподіваємося, нагорода знайде героїню, бо Яна Микитин власне у важкій боротьбі на корті доводила, що недаремно удостоєна почесної відзнаки за досягнення в спорті.

Український тенісний тур серед наймолодших тенісистів проходив за груповою системою. І вихованка тренера Ігоря Микитина з маленького Трускавця перемогла у своїй групі харків’янку і двох киянок. Яна Микитин виходить з групи з першого місця і потрапляє в 16-ку найкращих. В 1/8 фіналу Яна обіграла першу ракетку Львівської області та Західної України Юлію Каштелян, в ¼ фіналу трускавчанка здолала юну тенісистку з Дніпропетровська Марію Чернявську. В півфіналі Яна Микитин у напруженій боротьбі в трьох сетах поступилася львів’янці Каріні Чад. Та в грі за третє місце Яна перемогла киянку Сабіну Зейналову і виборола ІІІ місце на Чемпіонаті України серед дітей.

Іра Циган

(Переглядів 69 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви