Ювілейний рік Івана Франка у Дрогобичі відкриють хоровим фестивалем «Хваліте Господа з Небес»

13.04.2016 | Filed under: Новини

Першою ювілейною імпрезою, приуроченою до 100–ї річниці смерті Івана Франка, у Дрогобичі стане регіональний фестиваль хорового співу «Хваліте Господа з Небес», який відбудеться 4 травня і об’єднає хорові колективи не лише Дрогобиччини, а й Львова, Тернополя та Івано-Франківська. Основні заходи, заплановані на травень та серпень у Дрогобичі, були обговорені сьогодні, 13 квітня, на засіданні оргкомітету на чолі з міським головою Тарасом Кучмою. Відповідно до розробленого плану, стрижневим заходом до роковин смерті Івана Франка буде традиційна літературно-мистецька академія «Країна Франкіана», яка матиме домінантне культурне та наукове спрямування. Головним акордом серпневих урочистостей стане церемонія вручення премії І. Франка.

Як зазначив на засіданні міський голова Тарас Кучма, Дрогобич відстояв право як місто Івана Франка бути ареною дійства світового масштабу, яке відбувається вперше. Зі слів міського очільника, найпевніше на вручення премії прибуде внук І. Франка – Роланд Франко. Поряд з обговоренням мистецького наповнення ювілейного року Івана Франка на засіданні оргкомітету начальник відділу культури та мистецтв Олег Яводчак озвучив питання ремонту фасаду Народного дому ім. І. Франка, облаштування території навколо пам’ятника Каменяреві, встановлення вказівників у місцях, пов’язаних із періодом життя І. Франка у Дрогобичі. За результатами сьогоднішнього засідання міський голова Тарас Кучма дав низку доручень керівникам профільних служб, від яких зажадав з максимальною відповідальністю поставитися до підготовки і проведення ювілейних заходів, присвячених пам’яті І. Франка у Дрогобичі.

Прес-служба Дрогобицької міської ради

(Переглядів 43 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви