З Днем незалежності України!

24.08.2019 | Filed under: Публікації

Шановні трускавчани та гості міста-курорту!

Від щирого серця вітаю вас з найбільшим святом нашої держави – Днем Незалежності України! Це свято нашого патріотизму та гордості, віри та надії, любові до рідної землі, відданості та впевненості у тому, що все в нас буде добре.

Незалежність України не розпочалася лише 24 серпня 1991 року, в день проголошення Акту про державний суверенітет. Наша незалежність – це тисячолітня історія, це княжа держава Київська Русь, це козацька Україна – Військо Запорозьке, це державотворчі зриви початку та середини ХХ століття. Наша незалежність – це українська вишиванка та рідне слово, народна пісня і обереги нації, тисячі Героїв давнини та сьогодення, котрі поклали своє життя на вівтар нашої Батьківщини.

В цей святковий для кожного українця день, коли серце щемить від гордості, що ти – Українець, коли блакитне небо возвеличується над жовтостиглими ланами збіжжя, хочу побажати всім нам, дорогі краяни, щастя, добра, миру, злагоди, удачі, щедрої долі та Божого благословення. Нехай наші сім`ї проживають у любові та радості, нехай наші столи будуть повними, друзі щирими, а дні довгими та наповненими яскравими позитивними враженнями.

Вірю в Україну, у її добре майбутнє і хочу поділитися своєю вірою з усіма вами! Миру та добра вам, щастя та достатку, радості та любові!

Слава Україні!

Лев Грицак, генеральний директор ГКК «Карпати», міський голова Трускавця 2002-2010 рр.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

Оголошення ТВ

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Оголошення для студентів та абітурієнтів
  17.10.2019 | 15:48

  Запрошуємо студентів і абітурієнтів Трускавця взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. Наразі відкрито 2 номінації: – 30 000 грн. –  https://gym-training.com/ru/scholarship-ua (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@gym-training.com) – 17 000 грн. –  https://kyiv.repair/soczialnaya-programma-scolarship-ot-scz-kiev-remont.html (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship – scholarship@kyiv.repair) […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви