Буває таке, що неввічливість, нетерпимість в особі водія маршрутки деколи межує з хамством. Мені довелося бути і очевидцем, і учасником таких ексцесів.
Про один такий випадок ми уже писали. У ньому йшлося про те, як водій на маршруті № 3 дискутував з пасажиром – пільговиком. Якому надано право їхати без оплати після 10 години.
А це свіжий випадок. 19 грудня. Чекаємо на маршрутку поблизу продуктового ринку. Уже настає 10 година і якраз надходить автобус за маршрутом №1. (№ ВС 1914 АА). Заходить літнього віку чоловік і каже, що в нього посвідчення.
– А в мене уже є два пільговики.
– Перепрошую, ви маєте везти по пільгах до 10 години трьох пільговиків. А згідно нового рішення виконкому міської ради уже весь день. Ось подивіться рішення…
Та водій навіть не глянув на документ, сказав, що ще десятої нема, а цей папір йому не закон, і запхайте його собі … за люстро.
Тут навіть люди обізвалися на захист пенсіонера, що уже десята. Тож, мовляв, дотримуйтесь правил…
Чоловік не став сперечатися з водієм і вийшов.
Ми не можемо пропустити повз увагу цей уже не поодинокий випадок відвертого хамства. Бо такому водієві ми не то, що не довірили б людей возити, а навіть, вибачте здохлих псів. Тож нагадаємо таким, з дозволу сказати, водіям і їх керівникам, що виконком Трускавецької міської ради 29 листопада прийняв рішення №351 «Про розгляд протесту прокурора на рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №209 від 21. 07. 11 р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради від 21. 04. 20011р. №132», у якому для розумних , а не тугодумів пише:
«1. Задоволити протест прокурора м. Трускавця від 21. 11. 2011 р №07-3352-11 на рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №209 від 21. 07. 2011р «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради від 21. 04.2011р. №132».
2. Скасувати рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради №209 від 21. 07. 2011р. «Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради від 21. 04. 2011 р. №132».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти и на заступника міського голови ( П. Нестерівського).
Міський голова Р. Козир»
Отже, нас цікавить: де працюють такі водії – у цивілізованому місті, де виконують рішення влади, чи у тропічних дебрях, де панує закон кийка?
По-друге, чому керівники автотранспортних підприємств не доводять вчасно до відома водіїв рішення влади і не відслідковують їх належне виконання?
По-третє, чому міська рада в особі заступника міського голови пана П. Нестерівського. якому доручено контролювати рішення виконкому, не цікавиться, як перевізники дотримуються вимог рішень, а на критичні зауваження газети не реагує, не дає ніяких відповідей. Адже може дійти до того, що будь-яке нахабство в місті візьме верх і не буде покаране. То для чого тоді влада?
Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір’я»
ТОП коментованих за тиждень