За місяць – трускавецький кінофестиваль

15.10.2011 | Filed under: Новини

12 – 16 листопада 2011 року у м. Трускавці проходитиме ІІ Трускавецький міжнародний кінофестиваль «Корона Карпат», повідомляють організатори. Перед тим (4 листопада) в Києві відбудеться прес-конференція на дану тематику.

Фестиваль «Корона Карпат» має намір зближувати національні кінематографи країн-учасниць через співробітництво аж до створення сучасних теле- та кінопроектів. Організатори сприятимуть підвищенню професійного та культурного рівня телевізійного процесу, якісному виробництву телепродукту на основі духовно-моральних та патріотичних цінностей. Організатори сподіваються, що через заходи кінофестивалю Україна в інформаційному просторі стане доступнішою світовій громадськості, а гості та туристи зацікавляться унікальними природними куточками і самобутньою культурою Західної України.

Організатори кінофестивалю запрошують фахівців взяти участь у круглих столах на тему розвитку ринку українського телевізійного продукту. Кінострічки на футбольну тематику увійдуть у позаконкурсну програму «Золотий м’яч». Яскравим видовищем буде футбольний матч із зірками кіно.

Позаконкурсна програма «Look at the wonderful world» за сприяння дипломатичних представництв представить глядачеві інформаційно-рекламні фільми про зарубіжні країни.

Кінострічка, яка здобуде титул Володаря гран-прі кінофестивалю, стане пам’ятною для трускавчан, оскільки буде викарбувана на бронзовій плиті Алеї кінослави із зазначенням країни, назви фільму та режисера.

Кінофестиваль триватиме з 12 до 16 листопада. Мешканці та гості міста Трускавця можуть переглянути конкурсну та позаконкурсну програму у кінотеатрі «Злата». За традицією кінофестивалю, на прохання глядачів будуть подані для повторного перегляду найпопулярніші кінострічки фестивалю.

Міжнародний склад журі, куди входять визнані фахівці різної спеціалізації, – режисери, сценаристи, кінокритики, актори – детально аналізуватимуть конкурсний телепродукт. У фіналі конкурсу журі нагороджуватиме переможців кінофестивалю 2011 р. у таких номінаціях: гран-прі кращому телевізійному фільму, спеціальний приз журі, приз за краще музичне оформлення, приз за кращий дебют, приз за кращу операторську роботу, приз за кращу жіночу роль, приз за кращу чоловічу роль, приз за кращий сценарій, приз за кращу режисуру.

(Переглядів 18 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви