За ширення паніки винні повинні нести кримінальну відповідальність

20.03.2020 | Filed under: Публікації

В соціальних мережах активізувалися особи, котрі займаються розсіванням паніки. Так, уродженець Трускавця, а зараз мешканець США Сергій Тимчук поширює недостовірну інформацію про те, що в санаторії Трускавця масово заїжджають відпочивальники і що це велика загроза щодо зараження коронавірусом. Вищезгадана особа стверджує, що буцімто за останні 4 дні в санаторії «Батьківщина» та військовий прийнято 480 чоловік, а в санаторій «Джерело» – 250 дітей. Насправді ж ця інформація є абсолютною вигадкою та не відповідає дійсності.

Правда є такою – після рішення комісії ТЕБтНС санаторії перестали приймати нових відпочивальників. Абсолютна більшість відпочивальників виїхала до моменту припинення міжміського автобусного та залізничного сполучення. В санаторії «Джерело» станом на 19.03.2020 залишилося тільки 9 дітей (а не 250), які сьогодні повинні виїхати.

Найпроблемнішим виїзд є для відпочивальників санаторію «Батьківщина», оскільки це соціально незахищені категорії людей, які не готові платити по 1 тисячі гривень за дорогу до Києва. В «Батьківщині» зараз найбільша кількість відпочивальників – 210, але це ті люди, які заїхали ще до запровадження карантину. В ЦМРСЛ «Трускавецький» перебуває 167 осіб. В усіх санаторіях проводяться дезінфекційні засоби. Зрештою, апріорі вважати відпочивальників у санаторіях носіями коронавірусу також є способом ширення паніки та злочином, за який потрібно відповідати згідно чинного законодавства України. От тільки притягнути до відповідальності в Україні людину, котра зараз живе в США, не так просто. Носіями коронавірусу якраз можуть бути ті громадяни, котрі прибули з-за кордону (Італії, Китаю, Чехії, Іспанії тощо).

Якщо вчитатися в пост С. Тимчука, то там побачимо такі перли як «МЕРина, Головних лікарів і главбухів на запчастини», «Застреліться самі. Або робіть евакуацію відпочиваючих», «Тюрма вам раєм здасться…» та інше. Звісно, спецслужби мали б звертати увагу на такі фейкові пости, які сіють паніку та вживати відповідних заходів. Якщо не вдається зараз покарати дописувача, то потрібно прослідкувати логічний ланцюжок, хто ж «постачає» «за бугор» таку «перевірену» інформацію, що у Трускавець зараз їдуть та й їдуть все нові та нові відпочивальники. Може ті самі, що в упор не бачили курортників впродовж всього 2019 року?

Дасть Бог, все буде добре, епідемія корона вірусу буде подолана. А сіячі паніки обов’язково мусять бути покарані. Такі як той пан, який з Америки нібито бачить і знає скільки нових дітей приїхало в дитячий санаторій до Трускавця.

Вл. інф.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви