Зачепили за живе. Міліція «трусить» підприємців, які оприлюднили «свободівські» екологічні схеми

12.11.2014 | Filed under: Публікації

Нещодавно Комітет підприємців Львівщини оприлюднив схему незаконного отримування коштів, прикриваючись постановою Кабінету міністрів 1221 від 17 грудня 2012 року («Деякi питання збирання, видалення, знешкодження та утилiзацiї вiдпрацьованих мастил (олив)» . В цій схемі детально описано як здійснюється тиск перевіряючих силових та державних структур на підприємства, що працюють у цій галузі: “Свободівські екологічні схеми” 

Ми отримали інформацію, що проти компанії одного з членів КПЛ  ТОВ «Маст», яка працює в екологічному напрямку –  у сфері поводження з відпрацьованими нафтопродуктами, здійснюються тиск з боку правоохоронців.

На підставі відверто замовної та неправдивої скарги однієї з громадських організацій за дорученням генпрокуратури львівські правоохоронці розпочали слідчі дії на цій фірмі. В КПЛ  викликає подив той факт, що у своїй скарзі так званий громадський активіст пан Шпікула,  звинувачує ТОВ «Маст» в участі в корупційних схемах. Це при тому, що ця фірма була однією з тих, що підняла «на гора» корупційні оборудки у Департаменті екології Львівщини та в Мінекології загалом.  КПЛ вже направляв запит на адресу  екологічної інспекції з даними, які фірми найбільше наживалися на постанові КМ 1221 від 17 грудня 2012 року (документ 4).

Щиро подіваємося, що силові структури надалі не будуть сліпим знаряддям тиску в руках корумпованих чиновників на неугодних бізнесменів.

(Переглядів 127 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви