Завтра у Стебнику переглядатимуть тариф на тепло

19.10.2016 | Filed under: Новини

У четвер, 20 жовтня, відбудеться засідання виконавчого комітету Стебницької міської ради. Про це офіційний офіційний веб-сайт СМР. Планується прийняти рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання,послугу з централізованого опалення для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів Державного комунального підприємства «Стебниктеплокомуненерго», яким з 21 жовтня буде змінено тариф на тепло.

У проекті рішення виконкому зазначено, що з 21 жовтня 2016 року пропонується встановити Державному комунальному підприємству «Стебниктеплокомуненерго» тарифи на теплову енергію, її виробництво,транспортування та постачання для потреб населення на рівні 1306,79 грн./Гкал (без ПДВ) за такими складовими: тариф на виробництво теплової енергії – 1169,33 грн./Гкал (без ПДВ); тариф на транспортування теплової енергії – 128,96грн./Гкал (без ПДВ); тариф на постачання теплової енергії – 8,50 грн./Гкал(без ПДВ).

Абоненти житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії сплачуватимуть 1606,34 грн/Гкал (з ПДВ), натомість абоненти житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії оплачуватимуть 38,92 грн. за 1 м2 за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).

Буде збільшено тариф і для бюджетних установ до 1466,13 грн./Гкал (без ПДВ).

(Переглядів 78 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви