Заява про свободу слова на Дрогобиччині

03.01.2011 | Filed under: Акценти

Ми, хто поставив підпис під цим документом, усвідомлюємо, що на Дрогобиччині, батьківщині Івана Франка, відсутня свобода слова. Засоби масової інформації не дають об’єктивної інформації, виcвітлюють події з точки зору власника газети, радіо чи телебачення або конкретного журналіста.

Ми розуміємо, що свобода слова є невід’ємною частиною демократії, становлення громадянського суспільства. Без свободи слова неможливо жити в цивілізованому світі.

Ми приймаємо пропозицію редактора газети “Тустань” Анатолія Власюка перетворити це видання в народний часопис, де би принцип свободи слова був визначальним. Ми не втручатимемося в редакційну політику, але залишаємо за собою право бути почутими, а “Тустань”, за згодою сторін, опублікує наші думки, навіть якщо вони суперечать позиції редактора.

Ми зобов’язуємось підтримувати “Тустань” морально та матеріально, створювати належні умови для виходу газети. Разом з тим кожний залишає за собою право відкликати підпис під цим документом, якщо умови, викладені в заяві, не будуть виконуватись. До цього документу може приєднатись кожний, хто сповідує принцип свободи слова. Якщо Ви готові поставити підпис під цим документом, зателефонуйте 067-367-80-19 або надішліть повідомлення на vlasjuk60@rambler.ru

Часопис «Тустань»

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви