Здоров’я – мудрих гонорар

06.09.2019 | Filed under: Новини

Дай Боже здоров’я! Такими словами розпочалася 5 вересня у Трускавецькій центральній міській бібліотеці зустріч з лікарем на тему «Здоров’я – мудрих гонорар». Це судження французького поета П’єра-Жана Беранже. Бо найбільша цінність сучасної людини – здоров’я. Проте є чимало людей, які самі шкодять своєму здоров’ю, вживаючи алкоголь, наркотики, палячи тютюн.

Гостем нашого заходу був лікар, краєзнавець, мандрівник і власне цікава людина пан Ігор Ліщинський. У ході спілкування в дружній атмосфері обговорено методи профілактики різноманітних хворобливих станів організму. Лікар проінформував слухачів з питань вибору сімейного лікаря, розказав про їхні зобов’язання перед пацієнтами. На запитання присутніх наш гість толерантно надавав відповіді і застереження вчасно звертатися до лікаря, щоб запобігти хворобам. Деякі присутні консультувалися з лікарем щодо свого діагнозу.

Одна приказка говорить «Хто про здоров’я дбає, тому Бог помагає». Тож бажаємо всім бути здоровими і життєрадісними!

Підготувала Ореста Касперська, провідний бібліотекар Трускавецької ЦБС

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви