Жінка врятує Україну!

27.03.2019 | Filed under: Публікації

Чомусь так історично склалося, що в найважчі для народу часи порятувати його може тільки жінка. Світова практика довела, що жінка за кермом держави набагато краща та ефективніша, ніж чоловік. Деяких держав зараз не існувало б, і деяких народів зараз так само не існувало б, якби не жінки.

Україна має вже п’ятого президента-чоловіка: Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович, Порошенко. А ситуація тільки погіршується, народ убожіє, зовнішні та внутрішні загрози стають небезпечними і загрожують нашій державності. Якщо чоловіки не можуть справитися, тоді варто віддати кермо правління в руки жінки. Тим більше, що ще в пророцтвах сказано і мольфари це підтвердили, що «тільки жінка врятує Україну».

Пропонуємо нашим читачам кілька коротеньких прикладів, як жінка змінювала історію своєї країни і свого народу.

1. Княгиня Ольга

В IX столітті Київська Русь була сукупністю роздроблених племінних володінь. Князь Ігор не лише воював з Візантією, але й проводив внутрішні війни, спрямовані на об`єднання та міць держави. Бо тоді були свої «сепаратисти» зі своїми «народними республіками». Його чекала жорстока доля – древляни підступом заманили князя в пастку і вбили, розірвавши на шматки на двох деревах.

Княгиня Ольга (дружина князя Ігоря та бабуся князя Володимира Великого) помстилася за смерть свого чоловіка, упокоривши древлян. Напевно, всі знають легенди про неї: як попросила в древлян голубів і прив’язала до їх лапок палаючу смолу, що призвело до спалення Іскоростеня; як обманула візантійського імператора, ставши його хрещеною донькою, щоб не виходити заміж за нього; як стримувала полчища печенігів у час, коли її син Святослав завойовував далекі землі. Княгиня Ольга – свята в Католицькій та Православній Церквах, перша християнка на українських землях.

Юлія Тимошенко – це новітня княгиня Ольга. Нам дуже потрібний саме такий лідер – розумний, відважний, хитрий і безжалісний до ворогів, з материнським серцем до свого народу.

2. Жанна д`Арк

В Столітній війні між Англією і Францією роль Жанни д`Арк. важко переоцінити. Зараз вона Національна героїня Франції та католицька свята, а в XV столітті її спалили на вогнищі та називали відьмою.

Жанна, проста селянська дівчина зі сходу Франції, стверджувала, що мала видіння від Бога, у яких їй було доручено врятувати Королівство Франція від англійського панування наприкінці Сторічної війни. Вона очолила французькі війська і її діяльність принесла французам чимало успіхів. Орлеанська Діва воювала проти англійців на боці майбутнього короля Карла VII; була схоплена бургундцями, союзниками англійців, і 30 травня 1431 року спалена на вогнищі в Руані «за єресь, відьомство і носіння чоловічого одягу».

Одразу ж після її смерті з волі короля та за наказом Папи Римського розпочався реабілітаційний процес, який проходив у Парижі та Руані в 1455—1456 роках і відновив добре ім’я Орлеанської Діви. В 1920 році Жанна д`Арк проголошена святою Католицької Церкви.

3. Естер, Дебора та Ґолда Меїр

В Біблії є чимало прикладів благочестивих жінок, котрі чимало зробили для свого народу, а інколи саме завдяки їм вдавалося врятувати Ізраїль від цілковитої загибелі. Однією з таких жінок була Естер, котра домоглася смерті підступного Гамана в часи правління перського царя Артаксеркса. На згадку про цю подію євреї всього світу понині щорічно в березні відзначають веселе свято Пурім.

Важливими віхами в історії ізраїльського народу є діяльність старозавітних жінок – таких як Дебора (пророчиця, суддя), Рут, Юдита та ряд інших. В новітній історії Ізраїлю варто згадати Ґолду Меїр, уродженку Києва, одну з засновників Держави Ізраїль, а згодом прем`єр-міністра цієї країни в 1969-1974 рр.

4. Маргарет Тетчер

Маргарет Тетчер подарувала Юлії Тимошенко свою книгу спогадів “Мої роки на Даунінг-стріт” з пам’ятним написом: “Юлії, яка боролася за свободу своєї країни так віддано та палко”.

Оцінюючи роль жінки у сучасній європейській політиці, Маргарет Тетчер пожартувала – “Я завжди казала, що жінка має бути зверху”. Екс-прем’єр Великої Британії побажала Юлії Тимошенко успіху у її подальшій боротьбі за розвиток демократії, свободи та відновлення верховенства права в Україні і поділилася з нею своїм власним політичним досвідом. І навіть заявила, що – “Я готова приїхати до Києва, щоб допомогти Юлії захистити незалежність України”!

На закінчення розмови леді Маргарет сказала Юлії Тимошенко: “Незважаючи на прикрощі та політичні зради, я завжди прямо йшла до мети, яку вважала вірною. Те ж саме робиш і ти, Юліє”.

У свою чергу Юлія Тимошенко, розповідаючи про свої зустрічі з Маргарет Тетчер, зазначила, що вона вражена цією жінкою, яку всі називали “залізною леді”, яку любили і боялися, але зневажати не наважувався ніхто. І що важко навіть уявити політичну історію ХХ століття без такої людини як Маргарет Тетчер.

Маргарет Тетчер керувала Великобританією в якості прем`єр-міністра в 1979-1990 роках, померла в 2013 р.

5. Ангела Меркель

«Залізний канцлер» Німеччини, Ангела Меркель вже 14-й рік поспіль керує своєю країною. Перша жінка Федеральний канцлер Німеччини, Людина року журналу «Тайм» (2015), найвпливовіша жінка планети за версією журналу «Форбс».

Представниця партії ХДС (Християнсько-демократичний союз), Ангела Меркель вивела Німеччину в лідери світу, завдяки ній стабілізувалася європейська валюта, Німеччина стала найзаможнішою країною Європи та світу.

Ангела Меркель – скромна жінка, живе у невеличкому особняку, їздить на роботу трамваєм.

6. Даля Грибаускайте

Литовська політична діячка, президент Литви з 2009 (переобрана на другий термін у травні 2014). Вона стала першою жінкою-президентом Литви і першою переобрана на другий термін поспіль на найвищу державну посаду Литви.

Комісар Єврокомісії з бюджету і фінансового планування (2004-2009), міністр фінансів Литви (2001-2004), віце-міністр закордонних справ (2000-2001) і віце-міністр фінансів (1999-2000). Даля Грибаускайте палко підтримує Україну в її війні з Росією, через що стала однією з найбільших ворогів Путіна. Литовці люблять і поважають свого президента. Коли ж таке буде в нас? Напевно, тільки за часів президентства Юлії Тимошенко.

7. Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко – найвідоміша та найпопулярніша жінка-політик в Україні. Вона добре знана в цілому світі, має величезну популярність ще з часів Помаранчевої революції (2004 рік), коли добровільно відмовилася від участі в президентській кампанії на користь єдиного опозиційного кандидата Віктора Ющенка. В часи Януковича Юлія Тимошенко була безпідставно засуджена та відбувала покарання в Качанівській колонії, де над нею всіляко знущалися та принижували. Звільнена волею українського народу після перемоги Революції Гідності.

Більше інформації про Юлію Тимошенко та про її успіхи у внутрішній та зовнішній політиці буде після її перемоги на виборах Президента України в 2019 році.

Анна Кручай

(Переглядів 99 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви