ЖКГ може постраждати

12.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В комунальників цього року можуть бути серйозні проблеми з фінансуванням галузі, прогнозує заступник міського голови Трускавця Віктор Марченко, беручи участь в обговоренні прогнозів щодо бюджету, яке мало місце на нараді у вівторок, 11 травня. «Є певне занепокоєння, що може постраждати житлово-комунальне господарство, адже фінансування в ньому йде по другій черзі платежів» – пояснив свою позицію Віктор Миколайович.

Минулого тижня начальник фінансового управління міської ради Микола Федоричак здійснив робочу поїздку до Львова власне щодо бюджетного питання. Його настрій після повернення оптимістичним не назвеш.

Бюджет міста депутати мають прийняти наступного тижня, проте чи є в них усіх бажання допомогти місту, викликає сумнів. Тим більше коли на рівні чуток поширюється інформація, що бюджет Трускавця приймати не потрібно, а хто з депутатів це підтримуватиме, той є «прогрицаківський» і в розподілі портфелів та ролей, які вже розписала опозиційна «рада», може нічого не отримати. Вкотре інтереси міста певна корпоративна група намагається відсунути на другий план після відстоювання своїх приватних і вкотре шукають тих, хто потрапив би на їхню вудочку. Як буде цього року – покаже голосування в раді.

Власна інформація

(Переглядів 7 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви