Знущання над інвалідом

25.05.2011 | Filed under: Новини

Різні бувають люди, різні бувають ситуації. В цьому не раз переконується той, кому доводиться бувати у суді. От і нещодавно одне із судових засідань підтвердило цю істину, що не можна довіряти будь-кому, що поряд із порядними людьми в нашому світі так багато непорядності та фальші. І є особи, котрі не зупиняться ні перед чим, щоб досягти своєї мети – вони здатні ступати по трупах, готові на нехтування правами малолітніх, немічних, інвалідів.

В одному з будинків на вулиці Шевченка у Трускавці проживає інвалід Я. Оскільки він є психічно хворим, то опікується ним його рідний брат К. Здавалося б, хто може полакомитися на пожиток старої хворої людини, котра нікому не заважає. Та от уже кілька років не має чоловік спокою. Молода сім’я із сусіднього будинку самовільно захопила частину житлової площі в будинку, де проживає інвалід. Думаєте, тому, що самі не мають де жити? Ні, помиляєтеся – помешкання інваліда їм потрібно для того, щоб заробляти гроші, тримати там відпочивальників.

Вже кілька місяців триває судова тяганина, відповідачі (ті, що здійснили самозахоплення) то не являються, то змінюють адвоката, а то заявляють прямим текстом, що суд не мав права брати до розгляду позовну заяву інваліда, бо він … недієздатний. Виходить, що якщо людина обділена долею, то над нею можна знущатися, як тільки хочеш?

Наступне судове засідання по справі інваліда із вулиці Шевченка відбудеться 31 травня. Віриться, що суд стане на захист немічної людини та оцінить відповідно дії його супротивників. Не хочеться називати їх злочинцями – таке право має тільки суд. Та от з моральної точки зору їхні дії однозначно підпадають під осуд. Бо кожен із нас має право на власність, на безпеку, на спокій. А інваліда хочуть цього всього позбавити тільки тому, що він визнаний судом недієздатною особою і що хтось хотів би прибрати собі його майно до рук. В даному випадку опікун дійсно відстоює права інваліда, піклується про нього. А якби така людина була залишена напризволяще, що тоді?

(Переглядів 62 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. (Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеFight Party в Трускавці (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви