Золото добувають із землі, а знання з книги

18.09.2014 | Filed under: Публікації

/Вересневі зустрічі у дитячій бібліотеці/

От і скінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке синє і високе. І лише осінні вечори підтверджують правоту календаря. А отже час знову вирушати у захопливу мандрівку дивовижною Країною Знань.

Учням 3-Б класу СЗШ №2-гімназії (класовод Світлана Кравець) проведено екскурсію по бібліотеці. Діти з новизною та цікавістю розглядали книжкові виставки, слухали розповідь бібліотекаря відділу обслуговування 1-4 класів Віри Лучковської про бібліотеку, книги, “книжкову лікарню”, переглядали новинки дитячої літератури та періодичні видання.

Діти із задоволенням наперебій один одному розповідали прислів’я та приказки про книгу, відгадували загадки. Бібліотекар розповіла казку “Казка про книжку” і нагадала дітям правила поводження з книгою, щоб вона довго жила і радувала багатьох читачів.

Юні артисти: Роксолана Городецька, Марія Ковальчук, Олександра Моляр, Христина Страдомська, Ліля Уєчко (класний керівник Галина Худа) з лялькового театру “Трускавочка” порадували всіх присутніх виставою “Звірята лікують книгу”. Вони цікаво і змістовно продемонстрували дії у веселій, пізнавальній та ігровій формі. Керівник лялькового театру бібліотекар Леся Цісінська.

Зустріч у бібліотеці була весела і пізнавальна. Діти мали змогу дізнатись багато цікавого. Вони зрозуміли, що книга – це друг і порадник, вона вчить нас розуміти, цінувати працю дорослих, допомагає обрати шлях у житті. Герої книг надають нам сили, натхнення, формують характер справжньої людини.

Зіновія Мазур, завідувач бібліотеки для дітей м. Трускавця

(Переглядів 274 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви