«Зупиніть, я закохалася» і залишаюся в Трускавці

06.09.2013 | Filed under: Публікації

Мабуть, приблизно так має вигукнути мешканка Києва за ідеєю нового романтичного шоу «Зупиніть, я закохалась», яке в новому сезоні стартує на каналі ТЕТ із ведучою Жанною Бадоєвою. Зйомки реаліті-шоу, виробництвом якого займається «1+1 продакшн» вже стартували 19 серпня. 30 серпня – 3 вересня зйомки проходили в Мукачевому, а 5 – 9 вересня шоу знімають у Трускавці.

Шоу створюється за форматом Babes on the Bus («Крихітки в автобусі») компанії Endemol.

У рамках програми 15 дівчат – мешканок мегаполісів, різного віку та соціального статусу, вирушають з ведучою Жанною Бадоєвою в подорож Україною на пошуки справжнього кохання. Дівчата півтора місяці подорожуватимуть на автобусі за заздалегідь спланованим маршрутом. Протягом цього часу вони відвідають дев’ять маленьких мальовничих міст України. Планів у цього проекту багато і всі якнайпозитивніші – допомогти дівчатам знайти себе та справжнє кохання, продемонструвати красу й романтику маленької, нестоличної України, невеличких курортних та багатих на історичні пам’ятки міст.

Покинути своє велике місто та назавжди залишитися в Мукачевому чи Трускавці красунь зі столиці переконуватимуть найзавидніші наречені цих міст, які пройшли відповідні кастинги. Зокрема, у Трускавці закохати в себе та місто-курорт дівчат спробують вільний фотограф Андрій Закусило, підприємець і байкер Андрій Най. У холостяків буде тільки чотири дні, щоб проявити себе, всього лише чотири дні, щоб переконати дівчат припинити подорож. По закінченні цього терміну кожна з учасниць повинна зробити непростий вибір: затриматися в Трускавці для ближчого знайомства чи їхати далі на пошуки свого істинного кохання…

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір`я»

(Переглядів 943 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви