«Зупиніть, я закохалася» і залишаюся в Трускавці

06.09.2013 | Filed under: Публікації

Мабуть, приблизно так має вигукнути мешканка Києва за ідеєю нового романтичного шоу «Зупиніть, я закохалась», яке в новому сезоні стартує на каналі ТЕТ із ведучою Жанною Бадоєвою. Зйомки реаліті-шоу, виробництвом якого займається «1+1 продакшн» вже стартували 19 серпня. 30 серпня – 3 вересня зйомки проходили в Мукачевому, а 5 – 9 вересня шоу знімають у Трускавці.

Шоу створюється за форматом Babes on the Bus («Крихітки в автобусі») компанії Endemol.

У рамках програми 15 дівчат – мешканок мегаполісів, різного віку та соціального статусу, вирушають з ведучою Жанною Бадоєвою в подорож Україною на пошуки справжнього кохання. Дівчата півтора місяці подорожуватимуть на автобусі за заздалегідь спланованим маршрутом. Протягом цього часу вони відвідають дев’ять маленьких мальовничих міст України. Планів у цього проекту багато і всі якнайпозитивніші – допомогти дівчатам знайти себе та справжнє кохання, продемонструвати красу й романтику маленької, нестоличної України, невеличких курортних та багатих на історичні пам’ятки міст.

Покинути своє велике місто та назавжди залишитися в Мукачевому чи Трускавці красунь зі столиці переконуватимуть найзавидніші наречені цих міст, які пройшли відповідні кастинги. Зокрема, у Трускавці закохати в себе та місто-курорт дівчат спробують вільний фотограф Андрій Закусило, підприємець і байкер Андрій Най. У холостяків буде тільки чотири дні, щоб проявити себе, всього лише чотири дні, щоб переконати дівчат припинити подорож. По закінченні цього терміну кожна з учасниць повинна зробити непростий вибір: затриматися в Трускавці для ближчого знайомства чи їхати далі на пошуки свого істинного кохання…

Іра Циган, газета «Франкова криниця Підгір`я»

(Переглядів 943 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви