Звернення кандидата в депутати Трускавецької міської ради від партії «Відродження» Володимира Ключака

24.10.2010 | Filed under: Кандидати про себе

Шановні трускавчани, дорогі виборці, чесна трускавецька громадо!

День 31 жовтня стане для нас визначальним днем у розвитку міста. На наступних 5 років ми з вами обираємо міського голову, депутатів Трускавецької міської ради, депутатів, які представлятимуть наше місто у Львівській обласній раді. Прошу вас – будьте пильними, не дайте себе ошукати, не продавайте свій голос, бо таким чином ви продаєте своє майбутнє та майбутнє наших дітей.

Трускавець не є окремою державою і ми сповна тут відчуваємо всі проблеми, які є на загальноукраїнському рівні. Так, ще нема цілоденного водопостачання по всьому місті, є багато проблем в житлово-комунальній сфері. Цілком можливо, що в Трускавці є факти хабарництва чи корупції і з цим потрібно боротися. Та не можна говорити, що в місті нічого не робиться – тільки сліпий не бачить того, як місто пішло вперед у своєму розвитку.

Не збираюся нікого переконувати, що на цих виборах альтернативи діючому міському голові Леву Грицаку я не бачу. Про це я вже неодноразово писав у своїх публікаціях і не тому, що мене хтось «купив», а тому, що я так думаю і вважаю, що маю право висловити цю свою думку, адже свободу слова в Україні ніхто не відміняв.

Я переконаний, що трускавчани зроблять свій вибір обдумано і знову довірять керування нашим містом-курортом Леву Грицаку.

Але мене турбує інше – хто ж пройде до міської ради? Маючи можливість бувати на пленарних засіданнях сесій Трускавецької міської ради, не можу не сказати, що мені соромно за тих, кого ми з вами обрали в 2006 році. Соромно було б і вам, якби ви побували там кілька разів і ось чому.

Депутати ніколи не збираються на сесії вчасно, переважно потрібно чекати по півгодини або й більше, щоб розпочати сесію, а інколи через брак кворуму присутні розходяться з нічим.

Депутати не мають поваги ні один до одного, ні до міського голови, ні до секретаря ради, ні до присутніх, можуть дозволяти собі висловлювання, які просто недопустимі з точки зору етики та християнської моралі.

Кількість пропусків у окремих депутатів перевищує кількість відвіданих засідань.

Окремі депутати зловживають своїм правом на виголошення депутатських запитів і часто повторюють одні й ті ж їм потрібні запити по кілька разів, є й такі, хто виступає із запитами надзвичайно рідко.

Часто депутат інтереси своєї політичної сили ставить вище за інтереси міста, громади і це обурює і непокоїть.

Депутати дуже швидко забувають, що вони такі ж, як і ми з вами, вважаючи себе вищою кастою, недоторканними, яким все можна.

Я вже не говорю про лобіювання ними свого бізнесу чи питань своїх друзів, родичів. Тому не хотілося б бачити наступну міську раду клубом по інтересах.

І серед тих, хто представляв владу, і серед тих, хто представляв опозицію, є люди, які мають піти і не повертися в політику. А є ті, хто має залишитися. Проте зміна влади має йти не якимось революційним шляхом, бо революцію творять порядні люди, а користуються її плодами підлі. Зміна влади має йти шляхом еволюційним і я вірю в те, що за третьої каденції Лева Грицака остаточно буде викристалізовано його наступника на посаді міського голови, а новий депутатський корпус служитиме в першу чергу громаді, нам із вами.

Я не плекаю великих ілюзій стосовно того, що зможу зробити для міста ДУЖЕ багато. Я знаю, в якому напрямку я зможу працювати, а в чому я некомпетентний, ніхто з нас не є спеціалістом у всьому.

Свобода слова, справедлива допомога малозабезпеченим та незахищеним верствам, промоція Трускавця як відомого бальнеологічного курорту, інформування громадськості про все, що відбувається у владі, забезпечення прозорості та відкритості цієї влади – ось основні віхи на шляху, з якого ніхто не зможе мене звернути. Я знаю, в чому мене звинувачують і як дехто мене не любить за те, що маю завжди власну думку, але повторюю – я не раб, а вільна людина і хочу, щоб трускавчани ВСІ відчували себе вільними людьми, господарями на своїй землі незалежно від того, хто керує областю, державою, містом врешті-решт.

Я йду від партії «Відродження», мені імпонує сама назва, яка не містить жодного негативу, а спрямовує думку, помисли вперед, до кращого, до ренесансу, до оновлення творчого, а не руйнівного.

Я не обирався депутатом  і нічого не станеться, якщо ним і не стану. Але якщо не я, то хто? Всі, хто мене знає особисто чи заочно, можете бути певні – ви не будете розчаровані, якщо оберете саме мене. Якщо ж ви вирішили інакше – будемо тоді спільно нарікати наступні роки, які в нас депутати і що нема до кого звернутися…

Зроби свій вибір. Дивися, кого обираєш. Підтримай Володимира Ключака – голосуй за партію «Відродження» в Трускавецьку міську раду.

(Переглядів 276 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви