Звернення кандидата в депутати Трускавецької міської ради від партії «Відродження» Володимира Ключака

24.10.2010 | Filed under: Кандидати про себе

Шановні трускавчани, дорогі виборці, чесна трускавецька громадо!

День 31 жовтня стане для нас визначальним днем у розвитку міста. На наступних 5 років ми з вами обираємо міського голову, депутатів Трускавецької міської ради, депутатів, які представлятимуть наше місто у Львівській обласній раді. Прошу вас – будьте пильними, не дайте себе ошукати, не продавайте свій голос, бо таким чином ви продаєте своє майбутнє та майбутнє наших дітей.

Трускавець не є окремою державою і ми сповна тут відчуваємо всі проблеми, які є на загальноукраїнському рівні. Так, ще нема цілоденного водопостачання по всьому місті, є багато проблем в житлово-комунальній сфері. Цілком можливо, що в Трускавці є факти хабарництва чи корупції і з цим потрібно боротися. Та не можна говорити, що в місті нічого не робиться – тільки сліпий не бачить того, як місто пішло вперед у своєму розвитку.

Не збираюся нікого переконувати, що на цих виборах альтернативи діючому міському голові Леву Грицаку я не бачу. Про це я вже неодноразово писав у своїх публікаціях і не тому, що мене хтось «купив», а тому, що я так думаю і вважаю, що маю право висловити цю свою думку, адже свободу слова в Україні ніхто не відміняв.

Я переконаний, що трускавчани зроблять свій вибір обдумано і знову довірять керування нашим містом-курортом Леву Грицаку.

Але мене турбує інше – хто ж пройде до міської ради? Маючи можливість бувати на пленарних засіданнях сесій Трускавецької міської ради, не можу не сказати, що мені соромно за тих, кого ми з вами обрали в 2006 році. Соромно було б і вам, якби ви побували там кілька разів і ось чому.

Депутати ніколи не збираються на сесії вчасно, переважно потрібно чекати по півгодини або й більше, щоб розпочати сесію, а інколи через брак кворуму присутні розходяться з нічим.

Депутати не мають поваги ні один до одного, ні до міського голови, ні до секретаря ради, ні до присутніх, можуть дозволяти собі висловлювання, які просто недопустимі з точки зору етики та християнської моралі.

Кількість пропусків у окремих депутатів перевищує кількість відвіданих засідань.

Окремі депутати зловживають своїм правом на виголошення депутатських запитів і часто повторюють одні й ті ж їм потрібні запити по кілька разів, є й такі, хто виступає із запитами надзвичайно рідко.

Часто депутат інтереси своєї політичної сили ставить вище за інтереси міста, громади і це обурює і непокоїть.

Депутати дуже швидко забувають, що вони такі ж, як і ми з вами, вважаючи себе вищою кастою, недоторканними, яким все можна.

Я вже не говорю про лобіювання ними свого бізнесу чи питань своїх друзів, родичів. Тому не хотілося б бачити наступну міську раду клубом по інтересах.

І серед тих, хто представляв владу, і серед тих, хто представляв опозицію, є люди, які мають піти і не повертися в політику. А є ті, хто має залишитися. Проте зміна влади має йти не якимось революційним шляхом, бо революцію творять порядні люди, а користуються її плодами підлі. Зміна влади має йти шляхом еволюційним і я вірю в те, що за третьої каденції Лева Грицака остаточно буде викристалізовано його наступника на посаді міського голови, а новий депутатський корпус служитиме в першу чергу громаді, нам із вами.

Я не плекаю великих ілюзій стосовно того, що зможу зробити для міста ДУЖЕ багато. Я знаю, в якому напрямку я зможу працювати, а в чому я некомпетентний, ніхто з нас не є спеціалістом у всьому.

Свобода слова, справедлива допомога малозабезпеченим та незахищеним верствам, промоція Трускавця як відомого бальнеологічного курорту, інформування громадськості про все, що відбувається у владі, забезпечення прозорості та відкритості цієї влади – ось основні віхи на шляху, з якого ніхто не зможе мене звернути. Я знаю, в чому мене звинувачують і як дехто мене не любить за те, що маю завжди власну думку, але повторюю – я не раб, а вільна людина і хочу, щоб трускавчани ВСІ відчували себе вільними людьми, господарями на своїй землі незалежно від того, хто керує областю, державою, містом врешті-решт.

Я йду від партії «Відродження», мені імпонує сама назва, яка не містить жодного негативу, а спрямовує думку, помисли вперед, до кращого, до ренесансу, до оновлення творчого, а не руйнівного.

Я не обирався депутатом  і нічого не станеться, якщо ним і не стану. Але якщо не я, то хто? Всі, хто мене знає особисто чи заочно, можете бути певні – ви не будете розчаровані, якщо оберете саме мене. Якщо ж ви вирішили інакше – будемо тоді спільно нарікати наступні роки, які в нас депутати і що нема до кого звернутися…

Зроби свій вибір. Дивися, кого обираєш. Підтримай Володимира Ключака – голосуй за партію «Відродження» в Трускавецьку міську раду.

(Переглядів 276 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви