Звернутися до посадовців ДАБІ тепер можна он-лайн

27.01.2015 | Filed under: Акценти

Державна архітектурно-будівельна інспекція України відкриває нові можливості для комунікації між громадянами та державними службовцями установи. Відтепер кожен за допомогою спеціальної електронної форми «Написати звернення» може звернутися персонально до будь-якого керівника структурного підрозділу Інспекції, оперативно отримати офіційну відповідь та реакцію ДАБІ з метою усунення проблеми. Для того, щоб звернутися до посадовця ДАБІ достатньо зайти на офіційний сайт Інспекції в розділ «Написати звернення».: http://www.dabi.gov.ua/index.php/gromadska-prijmalnya/napisati-zvernennya

Вказавши прізвище, ім’я, по-батькові, телефон та електронну адресу, громадянин зможе написати звернення і за бажанням зробити його публічним (тобто таким, що відображатиметься на сайті у відкритому доступі). В стислий термін заявник на свою електронну пошту отримає офіційну відповідь за підписом керівника структурного підрозділу, до якого він звертався. Якщо звернення є публічним, вона також буде розміщена на сайті ДАБІ.

Одночасно Інспекція у відповідь на звернення вживатиме усіх заходів в межах власних повноважень для вирішення проблемних питань з якими звертаються громадяни.

«Нова система звернень вже протестована і довела свою ефективність – розповів голова ДАБІ України Максим Мартинюк. – Буквально за тиждень на моє ім’я надійшло близько 20 звернень. Кожне з них в онлайн-режимі я отримую на електронну пошту. Тому усі звернення розглядаються невідкладно і, відповідно, ми робимо усе можливе, щоб вирішити проблеми, з якими звертаються до нас люди». За словами Максима Мартинюка, ДАБІ – це державний орган, який працює заради захисту інтересів громадян, їх безпеки та комфорту. А розпочатий діалог за допомогою сучасних комунікаційних можливостей покликаний прискорити розв’язання проблемних питань у сфері будівництва.

Прес-служба ДАБІ України

(Переглядів 50 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви