«Зимовий Трускавець» визначив переможців

26.02.2019 | Filed under: Новини

З 18 по 22 лютого у Трускавці в спортивних залах ДЮСК «Спортовець» та ГКК «Карпати» проводився традиційний Всеукраїнський юнацький турнір з тенісу «Зимовий Трускавець». Як інформує адміністрація «Спортовця», у змаганнях взяли участь 16 юнаків до 14 років та 15 дівчат до 16 років з Донецької, Тернопільської, Чернівецької, Івано-франківської, Закарпатської і Львівської областей України та м. Києва.

За результатами проведених поєдинків призерами та переможцями Всеукраїнського турніру з тенісу «Зимовий Трускавець» в одиночному розряді стали: дівчата до 16 років: 1м – Микитин Яна (Трускавець); 2м – Граб Еліна (Чернівці); 3м – Карп`як Вікторія (Трускавець); юнаки до 14 років: 1м – Соловей Ігор (Івано-Франківськ); 2м – Малиновський Федір (Львів); 3м – Євстахевич Максим (Львів).

Переможцями турніру у парному розряді серед юнаків стали Калінін Андрій (Київ) та Сокрутенко Святослав (Донецьк), серед дівчат – Чад Каріна та Медвєдєва Анна (Львів).

Усі призери змагань були нагороджені грамотами Трускавецької міської ради. Нагородження проводили міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович, головний суддя змагань, суддя національної категорії Анатолій Стасюк та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Трускавецької міської ради Роман Коваль.

(Переглядів 15 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви