10 листопада – Всесвітній день науки!

10.11.2021 | Filed under: Публікації

/Афоризми до Всесвітнього Дня науки/

Велика наука жити щасливо у тому, щоб жити лише у теперішньому. Піфагор, давньогрецький філософ, математик та містик, творець школи піфагорійців (585 -495 до н.е.).

Мудрість – це найточніша з наук. Арістотель, давньогрецький філософ, учень Платона (384 – 321 до н.е).

Наука про зцілення душі є філософія. Марк Туллій Цицерон, давньоримський філософ і політик (106 – 43 до н.е.).

Найголовніше – це прищеплювати смак і любов до науки; інакше ми виховаємо просто ослів, навантажених книжковою премудрістю. Мішель де Монтень, французький письменник і філософ (1533 – 1592).

Наука – це організовані знання, мудрість – це організоване життя. Іммануїл Кант, німецький філософ, розвинув теорію пізнання (1724 – 1804).

Тільки мистецтво і наука підносять людей до божества. Людвіґ ван Бетховен, німецький композитор, розвинув симфонічну музику (1770 – 1827).

Політика – наука про можливе. Все, що лежить за межею можливого, — це жалюгідна література для вдів, які давно втратили надію вийти заміж. Отто фон Бісмарк, князь, політик, державний діяч, перший канцлер Німецької імперії (1815 – 1898).

Вся наука є не чим іншим, як удосконаленням повсякденного мислення. Альберт Ейнштейн, фізик-теоретик, один із засновників сучасної теоретичної фізики, лауреат Нобелівської премії (1879 – 1955).

Підготував Михайло Арошенко, науковий пенсіонер, автор серії книг “Енциклопедія капіталів”, розрахованої на сто років, м. Дніпро, Україна

На фото:

 1. Дерево пізнання добра і зла.
 2. Наука життя у всьому.
 3. Земна куля: яблуко розбрату та радості Едему.
(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви