14 жовтня виповнюється 69 річниця створення Української Повстанської Армії

02.10.2011 | Filed under: Публікації

14 жовтня виповнюється 69 річниця створення Української Повстанської Армії – Армії, яка героїчно і жертовно боролась за Українську Самостійну Соборну Державу. Найкращі сини й доньки Української нації встали до лав борців проти чужоземного поневолення. УПА воювала проти польських шовіністів Армії Крайової, проти гітлерівської Німеччини і комуно-большевицького Совєтського Союзу. Війна з московськими окупантами велась українськими повстанцями майже 10 років після завершення Другої світової війни.

Проте день створення УПА не є державним святом. Сьогодні на 21 -му році Незалежності України Українська Повстанська Армія не визнана на державному рівні і не пошанована належним чином у суспільстві. Це ганьба для кожного українця і пряма загроза державності. Невизнання борців за волю України офіційною владою ставить під сумнів легітимність нашої держави. Наш обов’язок – заставити владу визнати національно-визвольну боротьбу ОУН і УПА за державну незалежність України.

Запрошуємо всіх патріотів долучитися до гідного вшанування ветеранів Української Повстанської Армії. Трускавецька міська організація ВО “Свобода” пропонує всім небайдужим долучитись до маршу вулицями Києва, присвяченому 69 річниці створення Української Повстанської Армії.

-Ми повинні привернути увагу влади та громадськості до проблеми визнання ОУН-УПА.
-Ми маємо продемонструвати важливість цього питання для Української нації.
-Ми зобов’язані захистити ветеранів УПА у разі провокаційних дій україножерів.

Реєстрація проводиться до 9 жовня. За № 067 67 14 650
Виїзд з Трускавця 13 жовтня о 17 – 00.

(Переглядів 79 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви