21 жовтня – останній день подання звітності з єдиного соціального внеску за вересень

17.10.2013 | Filed under: Акценти, Новини

Звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування подається до податкової інспекції за місцем взяття на облік протягом 20 календарних днів, що настають за останнім днем звітного періоду. Оскільки 20 жовтня – вихідний день, то звіт за вересень місяць потрібно подати не пізніше 21 жовтня 2013 року. 

Звітність на паперових носіях Трускавецькі платники подають в Центр обслуговування платників Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ за адресою: м. Трускавець пл. Чорновола,2, а в електронному вигляді – на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України: zvit@sta.gov.ua. При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом, який можна безкоштовно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів, один з яких діє в Дрогобицькій ОДПІ за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 9.

Звертаємо увагу, що звіт, надісланий поштою, не вважається поданим.

Якщо підприємство не провадить господарську діяльність, не має найманих працівників, відповідно не нараховує заробітну плату, то звіт з єдиного соціального внеску не подається.

Фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, звіт самі за себе подають до органів доходів і зборів один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним.

Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено Наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 та Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160.

Нагадуємо, що з 1 жовтня 2013 року процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування здійснюють органи Міндоходів.

Наталія Роїк, ГДРІ Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 50 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви