33-й Конгрес Європейської асоціації урологів у Копенгагені

08.05.2018 | Filed under: Акценти, Новини

З 16 по 20 березня 2018 року в місті Копенгаген (Данія) відбувся Щорічний Конгрес Європейського Товариства Урологів (EAU 2018).

Даний захід зібрав фахівців в області урології з усього світу в кількості більше 8000 учасників.
Наукова програма заходів, які пройшли в рамках конгресу, як завжди була велика й охоплювала всі існуючі на сьогоднішній день напрямки в урології – Системна імунотерапія при інфекції сечових шляхів, Перспективні дослідження в галузі профілактики урологічних захворювань, метафілактика і профілактика сечокам’яної хвороби, Перспективні засоби імунотерапії при раку нирок і сечового міхура, роботичних операції в урології, малоінвазивні методи лікування аденоми простати.
Онлайн трансляції хірургічних втручань, що виконуються відомими фахівцями світового рівня привертали увагу і інтерес великого кола делегатів конгресу.
На виставці були представлені кращі новинки медичних технологій, включаючи хірургічне устатковання, витратних матеріалів з різних країн світу, що сприяють підвищенню якості надання медичної допомоги та якості життя дорослим і дітям на різних етапах лікування і реабілітації.

Справжньою сенсацією цьогорічної виставки стали нові дослідження з Китаю: китайські вчені та лікарі розробили систему штучного інтелекту, яка може діагностувати та ідентифікувати рак простати з точністю, як будь-який патологоанатом. Це дає змогу оптимізувати процес діагностики раку. У довгостроковій перспективі це може привести до автоматизованої або частково автоматизованої діагностики раку передміхурової залози.
Довідука – Рак передміхурової залози є найпоширенішим раком чоловічої статі, діагнози якого становить близько 1,1 мільйона чоловік у всьому світі. Підтвердження діагнозу зазвичай вимагає біопсії, які потім досліджуються патологоанатом. Зараз система штучного інтелекту, представлена на конгресі Європейської асоціації урологів у Копенгагені, показала аналогічний рівень точності патологоанатому людини. Крім того, програмне забезпечення може точно класифікувати рівень злоякісності раку, щоб виключити помилку, яка може закрастися в діагноз людини.
“Це не замінить патологоанатома людини”, – сказав дослідницький лідер Hongqian Guo (Наньцзін, Китай). “Нам ще потрібен досвідчений патологоанатом, який візьме на себе відповідальність за остаточний діагноз. Але система штучного інтелекту допоможе патологоанатомам краще, швидше діагностувати, а також усунути щоденні розбіжності у судженнях, які можуть з’являтися в оцінках людей».

Цьогоріч в Копенгагені Трускавець був представлений двома лікарями урологами з Трускавецької міської лікарні – це завідувач урологічного відділення, кандидат медичних наук Ігор Деркач та лікар уролог Петришин Ольга.

Юрій Яцків

(Переглядів 72 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви