726 українських Героїв безкоштовно відпочили у трускавецькому дельфінарії

26.03.2019 | Filed under: Новини

Розважально-оздоровчий комплекс «Оскар» продовжує на безоплатній основі приймати у своїх стінах поранених військових, які проходять реабілітацію у курортному місті Трускавець Львівської області. Так, за минулий 2018 рік у дельфінарії відпочили 698 наших українських Героїв. А за три місяці цього року встигли переглянути виставу із дельфінами та морськими котиками уже 28 осіб.

Перезарядитися та вживу познайомитися з унікальними створіннями – дельфінами, наші захисники мають можливість в рамках співпраці з Центром медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький», де після бойових дій поранені Герої проходять лікування чи оздоровлення.

«Дельфінарій існує уже три роки і весь цей час наші двері завжди були відкриті перед військовослужбовцями. У період перебування там на Сході чимало хлопців отримали не лише поранення, деякі з них дістали психологічний стрес, а за кимось закріпився посттравматичний синдром. Тому сьогодні важливо допомогти військовим зняти ці симптоми, щоб вони перезарядилися позитивними емоціями, а дельфіни якраз цьому дуже добре сприяють», – зазначають в адміністрації «Оскара».

Додамо, що Розважально-оздоровчий комплекс «Оскар» з початку своєї діяльності активно займається благодійною діяльністю і тільки за останній рік прийняв понад дві тисячі осіб, серед яких не лише військові, але і їхні сім’ї, діти з прифронтових зон, переселенці, діти з вадами, сироти, інтернат-вихованці тощо.

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ дельфінарію «Оскар»

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви