Активісти партії “ВО” Батьківщина” закликають мешканців вул. Сагайдачного попередити владу

05.09.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Активісти партії “ВО” Батьківщина” закликають мешканців вул. Сагайдачного попередити владу, якщо та не поверне їхні гроші, які вони заплатили за тепло, і не погасить борг за спожитий газ, що терпець їхній на межі і переросте він у масові акції протесту. Не зважаючи на дощ, понад 100 власників квартир (кожна четверта квартира, яка отримує тепло від котельні по вул. Сагайдачного)  підписали заяву-попередження до Горбаля, Грицака та Балицького.

Заява.

Я являюся споживачем комунальної послуги з централізованого опалення, яку надає мені, згідно договору, комунальне підприємство «Наше місто», юридична адреса якого знаходиться по вул. Стебницькій буд. 100.

Як споживач послуги з централізованого опалення мене дуже тривожить той факт, що в будинку, в якому я проживаю, немає жодних ознак, які б свідчили про підготовку КП «Наше місто» до опалювального сезону. Теплотраси в підвалах будинку не мають теплової ізоляції, котли в котельні по вул. Сагайдачного в розібраному стані і 3 роки їх експлуатація проходила без хімводоочистки, що в свою чергу нанесло серйозний відбиток на тепловіддачу радіаторів опалення (вони зашлаковані осадами від неочищеної води).

Мене непокоїть те, що мій будинок в опалювальний сезон може залишитися без тепла по тій причини, що КП «Наше місто» здійснило оплату за спожитий газ з початку опалювального сезону тільки на 37% (середній показник по області 85,8%), хоч у мене заборгованості за спожите тепло немає, а станом на 31 серпня населення міста оплатило за тепло понад 110%. Таким чином мені не зрозуміло куди діваються мої кошти і чому моя сім’я може залишитися без тепла.

При виставленні рахунків, за  спожите тепло (за минулі роки)  КП «Наше місто» не враховувало вимог правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, які затверджені Постановою КМУ від 21 липня 2005 року №630. Так п. 12 говорить, що у разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалювальній площі квартири за умови здійснення балансоутримувачем (в нашому випадку КП «Наше місто») заходів з утеплення місць загального користування будинку. У разі не здійснення таких заходів споживач не сплачує за опалення місць загального користування будинку.

У нашому будинку велика кількість тепла втрачається через відсутність теплової ізоляції на теплотрасах в підвалі будинку, а тому я офіційно заявляю Вам, що у разі не здійснення таких заходів я не буду сплачувати за тепло, яке мені фактично не надається.

Якщо Вами не буде вжити заходів по підготовці мого будинку та котельні по вул. Сагайдачного до опалювального періоду, теплові траси в підвалах не будуть мати теплової ізоляції, а КП «Наше місто» не оплатить за спожитий газ, коштами, які я перерахував підприємству за спожите мною тепло, я буду закликати трускавчан до Вашої відставки тими  заходами, до яких буде спонукати мене ситуація в якій опиниться місто і моя сім’я.


(Переглядів 14 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви