Активісти партії “ВО” Батьківщина” закликають мешканців вул. Сагайдачного попередити владу

05.09.2010 | Filed under: ВО "Батьківщина"

Активісти партії “ВО” Батьківщина” закликають мешканців вул. Сагайдачного попередити владу, якщо та не поверне їхні гроші, які вони заплатили за тепло, і не погасить борг за спожитий газ, що терпець їхній на межі і переросте він у масові акції протесту. Не зважаючи на дощ, понад 100 власників квартир (кожна четверта квартира, яка отримує тепло від котельні по вул. Сагайдачного)  підписали заяву-попередження до Горбаля, Грицака та Балицького.

Заява.

Я являюся споживачем комунальної послуги з централізованого опалення, яку надає мені, згідно договору, комунальне підприємство «Наше місто», юридична адреса якого знаходиться по вул. Стебницькій буд. 100.

Як споживач послуги з централізованого опалення мене дуже тривожить той факт, що в будинку, в якому я проживаю, немає жодних ознак, які б свідчили про підготовку КП «Наше місто» до опалювального сезону. Теплотраси в підвалах будинку не мають теплової ізоляції, котли в котельні по вул. Сагайдачного в розібраному стані і 3 роки їх експлуатація проходила без хімводоочистки, що в свою чергу нанесло серйозний відбиток на тепловіддачу радіаторів опалення (вони зашлаковані осадами від неочищеної води).

Мене непокоїть те, що мій будинок в опалювальний сезон може залишитися без тепла по тій причини, що КП «Наше місто» здійснило оплату за спожитий газ з початку опалювального сезону тільки на 37% (середній показник по області 85,8%), хоч у мене заборгованості за спожите тепло немає, а станом на 31 серпня населення міста оплатило за тепло понад 110%. Таким чином мені не зрозуміло куди діваються мої кошти і чому моя сім’я може залишитися без тепла.

При виставленні рахунків, за  спожите тепло (за минулі роки)  КП «Наше місто» не враховувало вимог правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, які затверджені Постановою КМУ від 21 липня 2005 року №630. Так п. 12 говорить, що у разі встановлення будинкових засобів обліку теплової енергії споживач оплачує послуги згідно з їх показаннями пропорційно опалювальній площі квартири за умови здійснення балансоутримувачем (в нашому випадку КП «Наше місто») заходів з утеплення місць загального користування будинку. У разі не здійснення таких заходів споживач не сплачує за опалення місць загального користування будинку.

У нашому будинку велика кількість тепла втрачається через відсутність теплової ізоляції на теплотрасах в підвалі будинку, а тому я офіційно заявляю Вам, що у разі не здійснення таких заходів я не буду сплачувати за тепло, яке мені фактично не надається.

Якщо Вами не буде вжити заходів по підготовці мого будинку та котельні по вул. Сагайдачного до опалювального періоду, теплові траси в підвалах не будуть мати теплової ізоляції, а КП «Наше місто» не оплатить за спожитий газ, коштами, які я перерахував підприємству за спожите мною тепло, я буду закликати трускавчан до Вашої відставки тими  заходами, до яких буде спонукати мене ситуація в якій опиниться місто і моя сім’я.


(Переглядів 14 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви