Алея кінослави урочисто відкрита

14.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В п’ятницю, 10 вересня, біля кінотеатру «Злата» було відкрито алею кінослави в честь Міжнародного фестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат», який проходить у Трускавці. Перший такий фестиваль пройшов цього року у січні, другий розпочнеться 16 січня 2011 року. Проходив захід за сприяння міської ради та міського голови Лева Грицака. Перед присутніми, яких незважаючи на моросіння дощу зібралося вдосталь, виступили генеральний директор фестивалю, депутат ТМР Олег Карпин, заступник мера міста Ярослав Чистогорський, генеральний продюсер фестивалю Теодозія-Любов Микитка зі Львова, маестро Яконо з Італії, режисер Валєріу Жєрєґі з Молдови. З концертною програмою виступили заслужений Прикарпатський ансамбль пісні і танцю «Верховина», фіналістка програми «Шанс» Олена Корнєєва зі Львова, яку публіка сприйняла на «ура». Було урочисто закладено першу плиту в алею кінослави, вона і по сьогодні там, неподалік від «Злати». Насамкінець було оголошено прізвища трьох дівчат зі Львова – переможниць кастингу до нового українсько-молдовсько-італійського фільму Валєріу Жєрєґі «Перелітні птахи» на соціальну тематику, їм було вручено подарунки, серед яких – сукню. Завершилися урочистості переглядом стрічки «Арівідерчі», її могли подивитися в «Златі» всі бажаючі, щоправда італійською мовою (в оригіналі).

Власна інформація

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви