Степан Процюк у Трускавці

05.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

6 липня о 13:00 видавництво «Грані-Т» познайомить курортників трускавецького санаторію «Джерело» (м. Трускавець, вул. Городище, 4) з письменником Степаном Процюком, автором книг «Аналіз крові»,«Марійка і Костик», «Залюблені в сонце. Друга історія Марійки і Костика», «Аргонавти. Третя історія Марійки і Костика» «Степан Процюк про Василя Стефаника, Карла-Густава Юнга, Володимира Винниченка, Архипа Тесленка, Ніку Турбіну».

Щороку в санаторії «Джерело» перебувають сотні дітей різного віку. Для них це – особливий простір, де лагідні лікарі й медсестри допомагають дітям подолати тілесні недуги та хвороби й запобігти їм. А видавництво «Грані-Т» робить наступний крок до оздоровлення дітей у санаторії – через знайомство з сучасними українськими письменниками і їхніми книгами наше видавництво разом із лікарями санаторію здійснює одночасну опіку про тіло дитини та її внутрішній світ. Пожива для тіла – це раціональне харчування, заняття фізичними вправами, масажі, профілактичні курси лікування, комплексні обстеження, якими дітей забезпечує санаторій. А з нашими книгами діти збагатять і свій внутрішній світ, поживою для якого стануть ті глибокі смисли, що їх заклали в художні твори сучасні українські й зарубіжні письменники. Яскраві ілюстрацій в книгах покращать емоційний тонус дітей, сприятимуть бадьорому настрою, а все це – підвищить ефективність лікування та оздоровлення.

І того самого дня о 16:30 познайомитись із книгами видавництва «Грані-Т» і поспілкуватись із Степаном Процюком зможуть усі охочі в Палаці культури ім. Т. Шевченка (пл. Кобзаря, 8).

Доброго Вам відпочинку!

(Переглядів 34 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви