Степан Процюк у Трускавці

05.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

6 липня о 13:00 видавництво «Грані-Т» познайомить курортників трускавецького санаторію «Джерело» (м. Трускавець, вул. Городище, 4) з письменником Степаном Процюком, автором книг «Аналіз крові»,«Марійка і Костик», «Залюблені в сонце. Друга історія Марійки і Костика», «Аргонавти. Третя історія Марійки і Костика» «Степан Процюк про Василя Стефаника, Карла-Густава Юнга, Володимира Винниченка, Архипа Тесленка, Ніку Турбіну».

Щороку в санаторії «Джерело» перебувають сотні дітей різного віку. Для них це – особливий простір, де лагідні лікарі й медсестри допомагають дітям подолати тілесні недуги та хвороби й запобігти їм. А видавництво «Грані-Т» робить наступний крок до оздоровлення дітей у санаторії – через знайомство з сучасними українськими письменниками і їхніми книгами наше видавництво разом із лікарями санаторію здійснює одночасну опіку про тіло дитини та її внутрішній світ. Пожива для тіла – це раціональне харчування, заняття фізичними вправами, масажі, профілактичні курси лікування, комплексні обстеження, якими дітей забезпечує санаторій. А з нашими книгами діти збагатять і свій внутрішній світ, поживою для якого стануть ті глибокі смисли, що їх заклали в художні твори сучасні українські й зарубіжні письменники. Яскраві ілюстрацій в книгах покращать емоційний тонус дітей, сприятимуть бадьорому настрою, а все це – підвищить ефективність лікування та оздоровлення.

І того самого дня о 16:30 познайомитись із книгами видавництва «Грані-Т» і поспілкуватись із Степаном Процюком зможуть усі охочі в Палаці культури ім. Т. Шевченка (пл. Кобзаря, 8).

Доброго Вам відпочинку!

(Переглядів 34 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви