Антиреклама не діє – курортники обирають Трускавець

06.09.2013 | Filed under: Публікації

Наприкінці літнього «Гарячого сезону» ще раз хочеться поміркувати: чому люди, усе-таки, обирають Трускавець, а не купуються на трюки конкурентів дати перевагу іншому курорту?

Про популярність того чи іншого міста, закладу чи іншого об’єкта чи не найбільше можуть судити журналісти. Адже, вони, крім того, що самі пишуть, відслідковують інформацію з різноманітних джерел. А вона буває різною – від комерційних реклам, до сухих статистичних звітів. Крім того, журналісти можуть робити свої дослідження і на ті чи інші речі можуть мати власні погляди. Отже, у цій публікації власний погляд на факт, чому курортники, усе-таки, обирають для оздоровлення Трускавець, а не інші місця?

Нещодавно у нашій газеті була надрукована стаття автора цих рядків із назвою «Конкуренція магнітудою в 4 бали». У ній був викладений власний погляд на висвітлення у ЗМІ проблеми стебницьких пустот і загрози можливої катастрофи. Автор висловив думку, що «випадковий» збіг подачі таких матеріалів у засобах масової інформації з «гарячим» сезоном у Трускавці є наслідком нездорової конкуренції. Це не єдиний варіант антиреклами нашому місту-курорту від тих, хто його дуже «любить». Вона може йти і значно прямішим способом – просто з уст високопоставлених осіб.

Нещодавно в мережі Інтернет автор цих рядків надибав інтерв’ю головного лікаря СКК «Моршинкурорт» Ігоря Токара. Її суть зрозуміла з самої лише назви (мовою оригіналу): «Главный врач СКК «Моршинкурорт» Игорь Токарь: «Порозважатися, попити горілочки частенько їдуть до Трускавця, а для того щоб оздоровитися і підлікуватися – обирають Моршин!» Просто дух перехопило, чи не так? Зі слів людини, котра, кажуть, колись працювала в одному із закладів нашого міста, можна подумати, що Трускавець є зовсім не курортом. У його надрах тече горілка, у бюветах люди у черзі стоять з гранчаками, щоб хильнути натще по сто грамів, музеїв, палацу культури, храмів тут взагалі нема, бо самі лише кнайпи і будинки розваг. Поважний чоловік у своєму інтерв’ю в криворізькому тижневику акцентував, що продовжує традиції й справу свого попередника – нині покійного, колишнього сподвижника Трускавця Богдана Аксентійчука. Тут просто хочеться сказати, навіть, гукнути: «Шановний, але Богдан Аксентійчук такої антиреклами Трускавцю ніколи б не робив! Він тут жив і працював, згодом через певні обставини став до керівництва санаторно-курортного комплексу «Моршинкурорт». І до останку мав добре ставлення до Трускавця…

Але чи варто так зосереджуватися на тому, що хтось нам робить антирекламу? Краще подумати, чому роблять і що спонукало до цього. А ще ліпше – віднести їх до числа заздрісників і махнути рукою: хай їм грець! Бо Трускавець – курорт, якому нема аналогів, реклами йому вже й не треба, а антиреклама шкоди не принесе. Люди сюди їдуть і їхати будуть. Спитайте будь-кого з відпочивальників, чому їдуть. Їдуть за здоров’ям, а не для розваг чи «попити горілочки». Бо наша Нафтуся – вода, якій нема аналогів. Навіть попри певні наші негаразди з комуналкою, дорогами – відпочивальники до Трускавця їдуть і будуть їхати. Найперше, що їх тут приваблює – це чисте гірське повітря і наші мінеральні води. Такого, як у нас повітря, нема у Моршині, а таких цілющих джерел – ані в Моршині, ані в Східниці. І даремно хтось порівнює нашу Нафтусю зі східницькою – це різні за складом мінеральні води… 

Насамкінець, повернімося до публікації російською мовою у кіровоградському тижневику «Домашняя газета», про яку йшлося вище. На запитання журналіста (мовою оригіналу) «Трускавецкурорт» вам конкурент?» Ігор Токар відповів (мовою оригіналу): «Абсолютно нет! Но скажу вам как на духу. То, что в курортный город Трускавец в своё время пошли огромные деньги, его и расслабило…» А ще керівник моршинського курорту додав (мовою оригіналу): «Многие мои друзья, побывав там, говорят: «Сьогодні в Трускавці можна гарно повеселитися, горілочки попити, а лікуватися треба їхати до Моршина, бо там навіть мінеральна вода сильніша». Я соглашаюсь с ними, потому что трускавецкая минералка уже и пахнет не так, как раньше». Тут уже не лише дух перехоплює, але й мову відбирає. Бо інакше спитав би цього чоловіка: чи то трускавецька Нафтуся смердить йому уже? А може він, займаючи таку високу посаду, й не відрізняє трускавецької Нафтусі від моршинської ропи? Бо інакше не говорив би: «там навіть мінеральна вода сильніша»…

Василь Кирилич, газета «Франкова криниця Підгір`я»

».

(Переглядів 456 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви