Антиукраїнські сили перемагають в Бориславі.

15.07.2011 | Filed under: Некатегоризовано

13 липня 2011 року на сесії Бориславської міської ради депутати, незважаючи на рішучу незгоду фракції ВО «Свобода», більшістю голосів задовільними протест прокурора В.Павича на рішення міської ради №242 від 18.04.2011р. «Про заборону використання символів тоталітарного режиму на території міста Борислава та смт. Східниця».
Під час розгляду даного питання голова фракції ВО «Свобода» Юрій Химин заявив:
«Наша фракція вважає, що даний протест прокурора на рішення Бориславської міської ради №242 від 18.04.2011р. «Про заборону використання символів тоталітарного режиму на території міста Борислава та смт. Східниця» є політичним замовленням діючого антиукраїнського режиму. Центральна влада через підконтрольні їй органи намагається будь-яким методом тиснути на всі інституції над якими, ще не встановлено повний контроль. Одним із останніх бастіонів, які ще не захопили українофоби – є органи місцевого самоврядування.
У своєму протесті прокурор посилаючись на перевищення повноважень Бориславської ради щодо території на якій повинно поширюватись виконання цього рішення чомусь вимагає повністю скасувати це рішення, а не привести його у відповідність до законодавства України.
На нашу думку з цього випливає, що причиною даного протесту є не будь-яке порушення законів України при прийнятті цього рішення, а банальне бажання вислужитися перед своїм керівництвом.
Зважаючи на це ми пропонуємо відхилити протест прокурора на це рішення.»
Щодо цього питання також виступив депутат від ВО «Свобода» Юрій Черкашин, який зазначив, що депутати міської ради не мають морального права приймати таке рішення. Воно є соромом та ганьбою перед пам’яттю про мільйони українців, яких під цими символами нищила кривава тоталітарна московсько-більшовицька система.
Незважаючи на протести свободівців, міський голова В.Фірман закликав депутатів підтримати протест прокурора. При голосуванні за відхилення протесту прокурора проголосували «За» – лише фракція ВО «Свобода» та по одному депутату з РХП та ПЗВ. За підтримку протесту прокурора проголосували всі присутні депутати від партій «Фронт змін», «Наша Україна», «Батьківщина», РХП, ПЗВ, «За Україну!», УРП-Собор.
Таким чином Борислав став єдиним містом, де скасували рішення, яке забороняло використання тоталітарної символіки, а міська влада показала свою слабкість перед тиском антиукраїнського режиму.

(Переглядів 49 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 2 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви